Import oczyszczaczy powietrza z Chin

Na targach kantońskich, zarówno podczas edycji wiosennej i jesiennej, w terminie pierwszej fazy, można znaleźć producentów i wystawców produktów z kategorii elektroniki i oświetlenia. To w tej fazie pojawiają się również oczyszczacze powietrza – urządzenia służące do filtrowania i usuwania zanieczyszczeń. Towar ten zyskuje coraz większe zainteresowanie nabywców, warto zatem przyjrzeć się kwestii jego funkcji, użyteczności oraz importu. Prezentujemy cło na import oczyszczaczy powietrza z Chin.

import oczyszczaczy powietrza

Problem smogowy, pomimo różnych prób zwalczania podejmowanych przez wiele krajów świata, nadal jest bardzo poważny. Najgorszym skutkiem ubocznym tego zjawiska jest oczywiście negatywny wpływ na zdrowie ludzkie. Aby chronić swoje płuca przy krytycznych stanach powietrza można nosić maski, ale warto również zadbać o jakość powietrza w domu – miejscu, w którym spędzamy zazwyczaj stosunkowo dużo czasu, szczególnie biorąc pod uwagę czas snu. Rynek ostatnich lat obfituje w szeroki wybór oczyszczaczy powietrza. Są to urządzenia zaopatrzone w wentylator i układy filtrów, mające na celu oczyszczenie powietrza i pozwolenie nam na przebywanie w wolnym od smogu pomieszczeniu.

Szkolenie: Import z Chin

Rodzaje oczyszczaczy powietrza

Istnieją dwa główne typy oczyszczaczy powietrza: oczyszczacze wodne oraz mechaniczne. Pierwszy typ wymaga regularnej wymiany wody i posiada dodatkową funkcję nawilżania powietrza. Drugi zaś to oczyszczacze wyposażone w filtry – HEPA (spotykane najczęściej), które co jakiś czas należy wymieniać; węglowe; fotokatalityczne i elektrostatyczne. Podczas wyboru oczyszczacza powietrza można też zwrócić uwagę na inne aspekty i dostosować je do własnych potrzeb i preferencji. Wydajność będzie miała znaczenie ze względu na wielkość pomieszczenia w jakim zastosowane ma być urządzenie. Jest zazwyczaj podawana w ilości metrów kwadratowych pomieszczenia bądź ilości metrów sześciennych powietrza, jaką oczyszczacz filtruje przez godzinę. Eksploatacja ma związek z czasem, na jaki wystarczy jeden filtr oraz zalecaną częstotliwością jego wymiany. Istnieją także oczyszczacze wyposażone w inne, ciekawe funkcje, takie jak dość użyteczny wskaźnik jakości powietrza, mierzący poziom stężenia smogu w powietrzu. Ponadto można rozglądać się za oczyszczaczami wyposażonymi w funkcję trybu nocnego lub jonizacji powietrza.

import oczyszczaczy powietrza

Import oczyszczaczy powietrza z Chin

Zanieczyszczenie powietrza w Polsce to niestety bardzo poważny problem, z którym boryka się wiele miast. Polska zyskała miano jednego z krajów o największym problemie smogowym w Europie. Warto temu zapobiegać, dbając o jakość powietrza w codziennych czynnościach, ale przy okazji nie zapomnieć, że przed smogiem trzeba się bronić, aby chronić swoje zdrowie. Coraz więcej ludzi ma na uwadze tę kwestię i zaopatruje swoje domy w oczyszczacze powietrza. Import oczyszczaczy powietrza z Chin może zatem okazać się opłacalnym przedsięwzięciem podjętym w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze.

Cło na import oczyszczaczy powietrza z Chin

Przy imporcie towarów nie można zapomnieć o kwestii opłacenia cła. Jego stawkę dla konkretnych produktów można sprawdzić w systemie Informacji Taryfowej ISZTAR.

Wyszukiwanie w ISZTAR:

Sekcja XVI, Dział 84, 8421

  – – – – 8421 39 25 – – – – Urządzenia i aparatura do filtrowania lub oczyszczania powietrza
 – – – – – 8421 39 35 – – – – – Metodą katalityczną
 – – – – – – 8421 39 35 90 – – – – – – Pozostałe

Kod towaru: 8421393590

Cło: 1.7%

ShipHub.pl

Jesteś zainteresowany importem z Chin? Zapoznaj się z cłem na inne produkty z Chin!

Cło na zabawki z Chin

Cło na elektronikę z Chin

Cło na drobną elektronikę z Chin

Cło na akcesoria do telefonów z Chin

Cło na odzież z Chin

Cło na drony z Chin

Cło na części samochodowe z Chin

Cło na akcesoria rowerowe z Chin

Cło na odczynniki chemiczne z Chin

Cło na produkty chemiczne z Chin

Cło na panele fotowoltaiczne z Chin

Cło na meble z Chin

Cło na oświetlenie LED z Chin

Cło na home decor z Chin

Cło na ceramikę i porcelanę z Chin

Cło na kamień do nagrobków z Chin

Cło na zioła z Chin

Cło na maszyny i ich części z Chin

Cło na koparki do kryptowalut z Chin

Cło na głośniki z Chin

Cło na herbatę z Chin

Cło na urządzenia smart home z Chin

Cło na małe pojazdy elektryczne z Chin

Cło na zabawki ogrodowe z Chin

Szkolenie: Import z Chin