Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej (Congress for Polish-Asian Cooperation) – Fundacja Lotus League zaprasza do uczestnictwa

Już 16 października br. odbędzie się druga edycja Kongresu dla  Współpracy Polsko-Azjatyckiej (Congress for Polish-Asian Cooperation). Kongres, będący bezpośrednią kontynuacją zeszłorocznej edycji, współorganizowany jest z Samorządem Studentów Szkoły Głównej Handlowej.

Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej

Ze względu na obecną sytuację, wydarzenie odbędzie się w formie online (w języku angielskim) i potrwa od godziny 10:00 do 18:00. Tematyka Kongresu to szeroko pojęty biznes oraz nowe technologie na tle europejsko-azjatyckich relacji. Zaplanowano:

– 3 panele eksperckie:

  • Technology development in emerging Asian economies
  • Challenges and opportunities for entrepreneurs on ASEAN countries markets
  • How to start your professional career in Asia?

– sesje networkingowe

– konkursy dla uczestników.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci zarówno z Polski, jak i z innych części świata. Jako moderatorzy obecni będą m.in. Marcin Antosiewicz oraz dr Łukasz Fyderek.

Kongres został objęty honorowym patronatem Dziekana Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr. hab. Piotra Tarachy.

Partnerzy medialni: Puls Azji, ChinyTech, NMS Magiel, Dla Studenta, Chiński Raport, Chiny to Lubię, The Young SEAkers, ESN SGH, SKN Spraw Zagranicznych SGH, Klub Inwestora SGH.

Więcej informacji o Kongresie dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1021163701656742/

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy poprzez formularz: http://bityl.pl/vzqke

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

***

Fundacja Lotus League została założona w 2018 roku przez studentów z czołowych polskich oraz azjatyckich uczelni wyższych: Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego, National University of Singapore, Tsinghua University i Fudan University. Celem Fundacji jest stworzenie dogodnej przestrzeni do efektywnego współdziałania na płaszczyźnie akademickiej i biznesowej Polski oraz Azji Południowo-Wschodniej.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7