O nas

ChinskiRaport.pl powstał w 2011 roku.

Osoby związane z ChinskiRaport.pl żyły i pracowały w Chinach przez wiele lat. Bardzo dobrze znamy chińskie problemy, kulturę, język i prawo. Jest to obcy i bardzo skomplikowany rynek, który nieustannie ulega zmianom. Niestety oszustów w Chinach jest wielu, a oszustwa przyjmują różne postacie. Nasza firma powstała po to, by chronić przedsiębiorców przez chińskimi pułapkami.

W czasie działalności widzieliśmy już tysiące importów z najróżniejszych branż. Wiemy, jakie problemy się pojawiają, na co zwracać uwagę i jak skutecznie chronić swoich interesów przy współpracy z chińskimi firmami.

Oferujemy szeroki zakres usług dla przedsiębiorców handlujących z Chinami. Możemy przeprowadzić Cię przez import z Chin krok po kroku. Naszą specjalnością są raporty handlowe nt. chińskich firm. Przeprowadzamy także inspekcje w fabrykach, wyszukujemy dostawców, sporządzamy umowy handlowe, organizujemy szkolenia i dużo więcej. Zawsze proponujemy kroki działania dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak przeprowadzić i zabezpieczyć konkretną transakcję.

ExamineChina headquarters

ChinskiRaport ma na celu ochronę polskich firm i przedsiębiorców przed nieuczciwymi dostawcami z Chin.

Dzięki profesjonalnym usługom weryfikacji, doradztwa i zabezpieczenia zamówienia przeprowadzisz bezpieczny import z Chin. Sprawdzisz, czy chiński kontrahent jest wiarygodnym partnerem biznesowym, upewnisz się, że dotrzyma warunków zamówienia i uchronisz się przed kosztownymi błędami.

ChinskiRaport.pl posiada swoje biuro w Gdyni oraz w Chinach w mieście Xiamen.

Obsługujemy klientów z całego kraju i z zagranicy. Nasze usługi wykorzystywane są przez firmy z każdej branży, zarówno duże międzynarodowe korporacje, krajowe przedsiębiorstwa importowe, jak i osoby indywidualne.

Przeczytaj referencje od naszych zadowolonych klientów tutaj.

We help companies around the world

Zapraszamy do kontaktu naszych przyszłych klientów

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z weryfikacją chińskich firm oraz związane z importem z Chin.

Skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń:

kontakt@chinskiraport.pltel. 732 619 322