Klienci

Firmy z Polski i zagranicy korzystają z usług ChinskiRaport w procesie wymiany handlowej z Chinami. Niezależnie czy jesteś wielką międzynarodową korporacją czy małą lokalną firmą, chętnie rozpoczniemy z Tobą współpracę, bez względu na wielkość firmy, lokalizację czy doświadczenie.

Przeprowadzamy naszych klientów przez wszystkie etapy importu od wyszukania i weryfikacji dostawców do finalizacji transakcji i podpisania kontraktu handlowego oraz kontrolę jakości wyprodukowanego towaru w Chinach.

Poprzez nasze szkolenia, doradztwo i kompleksowe usługi pomagamy budować biznesy importowe od zera, jak również wspieramy firmy z dużym doświadczeniem importowym w bieżących działaniach. Wśród naszych klientów są zarówno importerzy, eksporterzy, duże międzynarodowe korporacje i instytucje, dostawcy do sieci sklepowych, inwestorzy i osoby prywatne.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń i dowiedz się więcej.

ExamineChina

Niektórzy z naszych klientów

Chętnie dzielimy się sukcesami naszych klientów:

UniPack

Opakowania

ChinskiRaport zrealizował wszystkie zamówienia profesjonalnie i terminowo, dzięki niej zmniejszyliśmy w dużym stopniu ryzyko współpracy między naszą firmą a azjatycką.

Czytaj dalej

Hilding Anders

Producent materaców

Raporty handlowe przygotowane były na czas, polecam ChinskiRaport wszystkim firmom i osobom, które profesjonalnie podchodzą do importu z Chin.

Czytaj dalej