Import z Chin – Elektronika użytkowa

Zaczynając Import z Chin wiele osób stawia na elektronikę użytkową czyli tablety, telefony komórkowe, smartphony, telewizory LCD oraz wiele innych produktów. Nic dziwnego że elektronika z Chin cieszy się tak dużą popularnością wśród importerów. cCały czas daje możliwość zarobienia dużych pieniędzy zarówno wśród większych firm jak i mniejszych podmiotów. Warto przy tym wspomnieć o sukcesie polskich przedsiębiorstw. Głównie o Manta i GoClever. Elektronika użytkowa coraz chętniej jest importowana z Chin.

Elektronika użytkowa

Elektronika użytkowa – jakość produktów

Wiele osób narzeka często na jakość produktów z Chin. Ale czy to znaczy że każdy produkt elektroniki użytkowej z Państwa Środka jest niskiej jakości? Nie do końca. W Chinach dostajemy jakość za którą płacimy. Jeśli więc zamówimy sto tabletów od przypadkowej firmy z Alibaby po bardzo niskiej cenie musimy się liczyć ze słabą jakością. Dlatego warto czasem wydać trochę więcej i poświęcić więcej zasobów przy znajdowaniu i weryfikowaniu chińskiej firmy jak i na sam produkt. Dodajmy, że w Chinach produkuje Apple (iPad, iPhone), Nintendo, Microsoft (Xbox 360) czy Sony (konsole PlayStation 3 oraz wiele innych produktów). Są to zawsze produkty wyższej jakości. Większość produktów elektroniki użytkowej pochodzi z Chin. Powodem tego jest: cena, technologia fabryk, logistyka dostaw czy dostęp do surowców wymaganych do produkcji.

ShipHub.pl

Stawki celne

Jeżeli zdecydujesz się na import elektroniki użytkowej z Chin pamiętaj o sprawdzeniu stawek celnych. Zwróć też uwagę na certyfikaty CE producenta, parametry urządzenia jak i wielkości pudełka i wagę. Dzięki temu łatwiej będzie oszacować koszt jaki wygeneruje Transport z Chin Twojego zamówienia. Warto też zwrócić uwagę na specyfikację urządzenia. Sprawdzić jego jakość jak i samą firmę od której chcemy kupić interesujące nas produkty.

Może właśnie import elektroniki użytkowej z Chin okaże się dobrym pomysłem na współpracę z chińskim partnerem i rozwinięcie swojego biznesu w Polsce? Zachęcamy do zapoznania się ze stawkami celnymi na różnego rodzaju produkty z kategorii elektroniki użytkowej.
Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0