Serwisy B2B poza Alibaba

Serwisy B2B poza Alibaba

Prowadzenie interesów z chińskimi firmami za pośrednictwem Internetu może wydawać się wielką szansą. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż nie musimy osobiście spotykać się z kontrahentami oddalonymi od nas o tysiące kilometrów. Oczywiście w handlu z Chinami zawsze istnieje ryzyko, na które trzeba być przygotowanym. Jak zabezpieczyć swoje transakcje w Internecie? 

W Chinach istnieje kilka serwisów B2B. Najbardziej znanym jest Alibaba. Nasz webinar szczegółowo omawia pozostałe warte uwagi serwisy B2B w Chinach takie jak: Made-in-China, HKTDC Sourcing, 1688.com. Każdy z nich działa na podobnej zasadzie: sprzedawca tworzy profil swojej firmy, wystawia produkty na sprzedaż i czeka na potencjalnych kupców. Serwisy mogą oferować także dodatkowe usługi: centrum wiadomości, komunikator, a także pewnego rodzaju usługi weryfikujące dostawcę. Wszystkie te usługi w serwisach zostały przez naszych ekspertów szczegółowo wyjaśnione. 

Wykup dostęp teraz!

Email
Imię i Nazwisko
25 €
Opinie
Opinion 1
Opinion 2
Opinion 6
Media
Puls Biznesu
Brief
Rzeczpospolita
Niebezpiecznik
Czego się nauczysz?

Jak korzystać z serwisów HKTDC, Made in China, 1688.com

Jak nie dać się oszukać i na co uważać podczas zamówień na chińskich serwisach B2B

Jak weryfikować dostawców

Najczęstsze błędy importerów w serwisach B2B

Inne chińskie serwisy B2B - krótkie omówienie

Prowadzący

Piotr Canowiecki

Współzałożyciel serwisu ChinskiRaport.pl, który pozwala w 48 godzin sprawdzić wiarygodność kontrahenta biznesowego z Chin. Również współzałożyciel serwisu www.ExamineChina.com świadczącego usługi tego samego typu dla klientów na całym świecie. 

Piotr posiada ponad 10 letnie doświadczenie w imporcie z Chin, prowadził wiele szkoleń i prelekcji na temat bezpiecznego handlu z Chinami, doradzał setkom klientów od jednoosobowych importerów po międzynarodowe korporacje. 

Wykup dostęp teraz!

Email
Imię i Nazwisko
25 €