Poradniki

ChinskiRaport pozwala Ci zweryfikować wiarygodność dowolnej chińskiej firmy. Import z Chin to jednak zagadnienie znacznie szersze. Specjalnie dla was przygotowaliśmy specjalistyczne poradniki dzięki którym handel z Państwem Środka, zarówno eksport do Chin jak i import z Chin będą bezpieczniejsze. Kluczem do sukcesu jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i narzędzi oraz umiejętne ich stosowanie. Poradniki dla przejrzystości zostały podzielone na trzy działy. Pierwsza sekcja: Import z Chin, tu znajdziesz wszystkie przydatne informacje dla importera. Dowiesz się jakie dokumenty będą od Ciebie wymagane, jak powinny wyglądać aby były ważne. Opisaliśmy też szczegółowo jak poruszać się po chińskich serwisach internetowych listujących producentów, na co uważać i jak uniknąć licznych oszustw. W dziale „Import z Chin” znajdziesz też informacje na rozległy temat jakim jest transport z Chin.

Druga część poradników przygotowana jest z myślą o osobach planujących eksport do Chin. Dowiesz się jak zabezpieczyć twój znak handlowy i logo, jakie są formy rejestrowania spółek dla obcokrajowców w Chinach. Ważne by wybrać właściwy rodzaj działalność dla naszych potrzeb. W dziale "Eksport do Chin" dowiesz się także jakich uprawnień potrzebujesz by sprzedawać swoje produkty w Chinach, wyjaśnimy czym jest certyfikat CCC i czy go potrzebujesz.

Ostatnia sekcja poradników to "Targi w Chinach". Ta sekcja może być interesująca dla eksporterów jak i firm prowadzących import z Chin. Jadąc na Targi do Państwa Środka trzeba się odpowiednio przygotować, pomoże to uniknąć wielu problemów na miejscu. W poradniku "Targi w Chinach" znajdziesz opisy najpopularniejszych imprez jak na przykład tagi w Kantonie czy spożywczy SIAL w Szanghaju. Dowiesz się też jak wyszukać specjalistyczne wystawy handlowe z twojej branży.