Incoterms 2020 szkolenie

1 stycznia 2020 weszły w życie nowe reguły Incoterms. Ich znajomość jest konieczna dla każdego importera. Jest to bowiem zbiór międzynarodowych reguł handlowych, które dzielą między dostawcą a odbiorcą koszty transportu i odpowiedzialność za towar na poszczególnych etapach procesu transportowego. Jeśli prowadzisz import z Chin, musisz wiedzieć czym są Incoterms i jakie reguły wybrać w ustaleniach z chińskim sprzedawcą, aby dostawa towaru przebiegła jak najbardziej sprawnie. Oczywiście warunki Incoterms nie dotyczą jedynie zamówień z Chin – obowiązują one w całym handlu międzynarodowym! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowo uchwalonych Incoterms 2020 – przyjdź na nasze szkolenie dotyczące importu.

Incoterms 2020 - szkolenie

Znajomość Incoterms 2020 to podstawa w negocjacjach warunków dostawy z chińskim producentem. Jeśli sprowadzasz towar z Chin, musisz wiedzieć, czym są reguły FOB, CIF, EXW czy DDP. Które z nich stosuje się w transporcie morskim, a które w kolejowym? Które wybrać, żeby ustalić najbardziej korzystne warunki transportu towaru? Których unikać, żeby nie napotkać problemów podczas dostawy? Wybór różnych warunków wiąże się z różnymi kosztami i odpowiedzialnością ze strony odbiorcy – dlatego jako importer musisz być świadomy co oznacza zgoda na dostawę na poszczególnych warunkach.

Incoterms ustalane są na 10 lat, w związku z tym od 1 stycznia 2020 r. nastąpiły zmiany w obowiązujących dotychczas regułach. Również doświadczeni importerzy muszą być na bieżąco i poznać różnice między Incoterms 2010 a Incoterms 2020, żeby uniknąć niespodzianek.

Szkolenie Poniedziałek 18:00

Import z Chin a Incoterms 2020 – szkolenie

Jeśli chcesz zapoznać się z Incoterms 2020, poznać zmiany w dotychczasowych regułach lub też wyjaśnić wątpliwości co do ich stosowania – serdecznie zachęcamy, abyś zapisał się na nasze szkolenie „Import z Chin. Pierwsze kroki do sukcesu”.

Incoterms 2020 to nie wszystko. Transport towaru to kwestia, która często sprawia problemy przy planowaniu importu z Chin. Chcesz dowiedzieć się jak wybrać najkorzystniejszą dostawę towaru? Czy lepiej przetransportować produkty statkiem, koleją czy samolotem? Ile czasu trwa transport z Chin? Co oznaczają skróty FCL i LCL? Jak znaleźć spedytora, który zorganizuje transport? Wszystkie te kwestie, a nawet więcej, omawiamy podczas szkolenia.

Zachęcamy do udziału zarówno początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Program szkolenia został opracowany z myślą o importerach z różnych branż. Omawiamy wszystko, co trzeba wiedzieć, aby bezpiecznie i z sukcesem importować z Chin. Które produkty warto importować? Czy można ufać dostawcom z Internetu? Jak zorganizować wyjazd do fabryki? Jak upewnić się co do jakości towaru? Jakie dokumenty są potrzebne i jak dokonać odprawy celnej? W ciągu jednego dnia szkoleniowego otrzymasz całą bazę wiedzy dotyczącą importu.

Szkolenia organizujemy w różnych miastach Polski. Pełną listę nadchodzących terminów oraz szczegółowy program znajdziesz na tej stronie.

Zdobądź wiedzę o Incoterms 2020 i imporcie z Chin

zapisz się na szkolenie!

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1