Ebury – wydarzenie o CBEC

Ebury to fintech obecny w wielu miastach Europy i nie tylko. 30 listopada 2022 r. Ebury organizuje spotkanie biznesowe “Nowy handel zagraniczny. Czy cross-border e-commerce zdecyduje o przyszłości polskich firm?”. Spotkanie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie. 

Ebury wydarzenie

Ebury – wydarzenie 

Misją Ebury od 2009 r. jest dostarczanie rozwiązań finansowych dla firm w handlu zagranicznym. Firma umożliwia transakcje w ponad 140 walutach. Fintech wspiera polskich przedsiębiorców między innymi w kwestii cross-border e-commerce. 

Ostatnie lata były punktem zwrotnym dla światowej branży e-commerce. Sprzedaż online za granicę – czyli cross-border e-commerce – to obecnie szansa na wzrost przychodów i większe zyski dla wielu polskich przedsiębiorców. Aby rozwijać biznes międzynarodowy i chronić profity, warto poważnie podejść do aspektów rozliczeniowych i odpowiednio zarządzać ryzykiem walutowym. 

Seminarium “Nowy handel zagraniczny. Czy cross-border e-commerce zdecyduje o przyszłości polskich firm?” będzie się skupiać na wyzwaniach finansowych i rozliczeniowych w sprzedaży internetowej za granicę. Spotkanie odbędzie się w biurze Ebury Polska (Warszawa, Widok Towers), 30 listopada 2022 r. Start o 10:30. 

Na tym wydarzeniu dowiesz się m.in: 

➡️ Jakie są kluczowe wyzwania finansowe i rozliczeniowe w ekspansji zagranicznej sklepów internetowych i przy sprzedaży na platformach marketplace. 

➡️ Jak nowoczesne rozwiązania fintech mogą usprawnić sprzedawców online i poprawić ich rentowność. 

➡️ Jak wygląda obecna sytuacja polskich sprzedawców internetowych na rynkach międzynarodowych. 

➡️ Case study: Przykłady z działalności naszych klientów, praktyczne rozwiązania i dobre praktyki. 

Agenda wydarzenia Ebury 

10:30- 11:00 – Rejestracja 

11:00-11:10 – Polski cross border e-commerce a.d. 2023 – gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Jakub Makurat Country Manager Polska, Czechy, Słowacja, kraje bałtyckie 

11:10-11:30 – Potrzeby finansowe i rozliczeniowe w zarządzaniu finansami firm e-commerce. Piotr Bobiński – ekspert e-commerce Ebury Polska 

11:30- 12:00 – Case studies: aktualne przykłady i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Edyta Bednarek – FX Dealer e-commerce Team Ebury Polska 

12:00-12:30 – Dyskusja, Pytania, Podsumowanie, Jakub Makurat Country Manager Polska, Czechy, Słowacja, kraje bałtyckie 

12:30- 13:30 – Brunch i Networking 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już teraz. Po rejestracji otrzymasz maila z potwierdzeniem.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1