IX Edycja Warsaw-Beijing Forum

Rozpoczęła się IX edycja Warsaw-Beijing Forum, projektu studenckiego realizowanego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z China University of Political Science and Law w Pekinie. Główną misją projektu jest rozwijanie współpracy polsko-chińskiej, szczególnie w sferze prawa i przedsiębiorczości, a także wzmacnianie współdziałania świata nauki i biznesu na rzecz lepszej przyszłości.

IX edycja warsaw-beijing forum youth for business

IX Edycja Warsaw-Beijing Forum

W ciągu roku akademickiego na łamach Forum organizowane są liczne wydarzenia z ekspertami różnych dziedzin, w tym warsztaty z renomowanymi kancelariami, które umożliwiają zdobycie wartościowej i specjalistycznej wiedzy prawniczej. Projekt cieszy się dużym uznaniem i popularnością na arenie polskiej i międzynarodowej, a inicjatywę od lat wspierają cenieni praktycy prawa, biznesmeni, politycy oraz naukowcy. Honorowymi członkami Warsaw-Beijing Forum są m.in. premier Janusz Piechociński oraz profesor Bogdan Góralczyk.

W tym roku hasłem przewodnim Warsaw-Beijing Forum jest „Legacy in modernity”, a najbliższe miesiące pełne będą interesujących i rozwijających wydarzeń. Na jesień planowana jest międzynarodowa konferencja naukowa na temat wpływu tradycji na szeroko pojęty rozwój.

warsaw-beijing forum youth for business logo

Serdecznie zachęcamy do udziału w nadchodzących inicjatywach Warsaw-Beijing Forum oraz śledzenia mediów społecznościowych projektu!

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1