HTDKC dofinansowanie – darmowy webinar

Zapraszamy na darmowe webinarium organizowane przez Hong Kong Trade Development Council (HKTDC). Będzie to prezentacja nowych możliwości dla przedsiębiorców, gdyż w dobie globalnej pandemii synchronizacja działań offline i online ma kluczowe znaczenie dla biznesu. HKTDC przedstawi również można uzyskać dofinansowanie przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 28 maja 2020 r. w godzinach 10.00-11.00 na platformie Zoom.

Webinar HKTDC

Rejestracja na wydarzenie odbywa się na oficjalnej stronie organizatorów. Po zakończonej rejestracji zostanie przysłany e-mail z potwierdzeniem. Jeżeli termin Państwu nie odpowiada to wciąż można się rejestrować, na prośbę zostanie przesłany link z nagraniem webinarium po wydarzeniu. HKTDC dofinansowanie – kto wystąpi i jakie tematy będą poruszane na webinarium?

HKTDC dofinansowanie – kto wystąpi i jakie tematy będą poruszane na webinarium?

Mr. Nicholas Kwan, Dyrektor Działu Badań Rynku HKTDC oraz Mr. Gordon Lam, Prezes Sinofuture Group Limited omówią, jak rozwiązać problemy z łańcuchem dostaw i jak wykorzystać szanse dla międzynarodowego biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem Europy. Następnie opowiedzą, w jaki sposób firmy z Polski mogą skorzystać ze specjalnych programów dofinansowania oferowanych przez rząd Hongkongu.

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim i angielskim.

Tematy prezentacji w języku angielskim:

  • Impact of COVID-19 on Hong Kong and Mainland China economies and how European companies could capture business opportunities from the post-pandemic recovery COVID-19’s
  • Impact on Global Supply Chains – Role of Hong Kong and Opportunities for European Businesses

Tematy prezentacji w języku polskim:

  • Anti-Epidemic Fund 1180 EUR dla europejskich przedsiębiorstw
  • Bezdotykowa promocja i sprzedaż produktu

W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z organizatorami na adres e-mail: martyna.lyjak@hktdc.org lub warsaw.consultant@hktdc.org.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 6