Yiwu Fair 2024

Yiwu Fair, inaczej China Yiwu International Commodities (standards) Fair, to jedne z największych targów produktów codziennego użytku w Chinach. Odbywają się one co roku, w mieście Yiwu, w prowincji Zhejiang. Od 1995 roku przyciągają one przedsiębiorców zarówno chińskich, jak i zagranicznych. Są przy tym doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi produktami i nawiązania kontaktów biznesowych. Co mogą zaoferować targi Yiwu Fair 2024?

Yiwu Fair 2024

Podstawowe informacje o Yiwu Fair 2024

Miasto: Yiwu

Termin: 21 – 24 października 2024 roku

Lokalizacja: Yiwu International Expo Center, Zongze 59, Yiwu, Zhejiang, Chiny

Strona internetowa: en.yiwufair.com

Czym są targi handlowe Yiwu Fair?

Yiwu Fair są to, odbywające się nieprzerwanie od roku 1995, coroczne targi produktów użytku codziennego. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tej branży w Chinach. W roku 2024 będzie to ich 30 edycja. Targi China Yiwu International Commodities (standards) Fair odbywają się w jednym z największych i najbardziej nowoczesnych centrów targowych w Chinach, Yiwu International Expo Center.

Yiwu to miasto w Chinach nazywane również hurtownią świata ze względu na różnorodność i okazyjne ceny produktów. Przyciąga ono przedsiębiorców chińskich i międzynarodowych.

Bezpłatna konsultacja

Czego można się spodziewać podczas targów Yiwu Fair 2024 i dlaczego warto wziąć w nich udział?

Powierzchnia wystawowa zajmuje 150 000 metrów kwadratowych, a udział w wydarzeniu weźmie ok. 2500 wystawców i marek. Produkty oferowane na targach to:

 • urządzenia elektroniczne
 • sprzęt komputerowy
 • maszyny elektromechaniczne
 • artykuły codziennego użytku
 • rękodzieło
 • artykuły sportowe i rekreacyjne
 • dzianiny
 • akcesoria i dodatki
 • zabawki i produkty dla zwierząt domowych
 • artykuły motoryzacyjne
 • artykuły świąteczne.

Jako że targi China Yiwu International Commodities (standards) Fair są dużym i cieszącym się popularnością wydarzeniem, udział w nich jest dobrą okazją do poznania różnorodnych produktów innych producentów, jak również zaprezentowania swoich własnych.

Dla przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z chińskimi producentami może być to szansa na nawiązanie znajomości i uzyskanie informacji na temat ewentualnej współpracy, dlatego warto wziąć pod uwagę uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Yiwu Fair 2024

Informacje dla wystawców i osób odwiedzających

Rejestracja internetowa dla osób odwiedzających będzie dostępna już wkrótce na podanej wyżej stronie internetowej targów, wystawcy natomiast muszą zarezerwować miejsce wystawowe. Aby to zrobić na głównej stronie targów należy wybrać opcję How to Exhibit, pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając dane firmy oraz wybierając rodzaj prezentowanych produktów.

Wyjazd na targi do Chin a wiza

Aby wziąć udział w targach Yiwu Fair 2024 konieczne będzie uzyskanie wizy biznesowej. Pozwala ona na przebywanie w Chinach przez 90 dni.

Żeby uzyskać wizę biznesową należy udać się do konsulatu i złożyć wniosek. Przy składaniu dokumentów należy przygotować paszport, wypełniony wniosek, dwa zdjęcia oraz zaproszenie.

Zaproszenie do wizy należy uzyskać od organizatora targów, a informację szczegółowe należy sprawdzać na stronie internetowej, w zakładce Visitor Services. Więcej na temat wizy biznesowej można przeczytać w naszym artykule Wiza biznesowa – zaproszenie do Chin. Warto wiedzieć, że przy wjeździe do Chin, nie ma już wymogu okazywania kodów zdrowotnych.

Zdjęcia: cnfin.com/zt/2022/ywxsp/index.html

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1