Pet Fair Asia 2024 w Szanghaju, Shenzhen i Pekinie

Pet Fair Asia to jedno z najważniejszych wydarzeń dla producentów branży zoologicznej w Azji. Jest to wydarzenie o znaczącej wadze dla rynków azjatyckich i łańcucha dostaw. W 2024 r. wydarzenie to odbędzie się w Szanghaju. Dodatkowo w Chinach odbędą się jeszcze dwie kolejne wystawy, w Pekinie oraz Shenzhen. Co nas czeka na Pet Fair Asia 2024?

pet fair asia 2024

Podstawowe informacje o Pet Fair Asia 2024

Pet Fair Asia w Szanghaju

Termin: Wydarzenie zostało podzielone na dwie sekcje, dla profesjonalistów z branży zoologicznej oraz dla odwiedzających spoza branży.

Terminy dla odwiedzających z branży:

 • 21 sierpnia 9:00-17:30 (środa)
 • 22 sierpnia 9:00-17:30 (czwartek)
 • 23 sierpnia 9:00-17:30 (piątek)

Terminy dla odwiedzających spoza branży:

 • 23 sierpnia 12:00-17:30 (piątek)
 • 24 sierpnia 9:00-20:30 (sobota)
 • 25 sierpnia 9:00-14:30 (niedziela)

Lokalizacja: Shanghai New International Expo Centre, No. 2345 Longyan Road, Pudong New District, Szanghaj

Strona internetowa: petfairasia.com/en

pet fair asia 2024

Pet Fair 2024 w Pekinie

Termin: 1-3 marca 2024 roku

Lokalizacja: China National Convention Center

Strona internetowa: petfairasia.com/en/pet-fair-beijing

Pet Fair 2024 w Shenzhen

Termin: 29 listopada–1 grudnia 2024 roku

Lokalizacja: Shenzhen World Exhibition & Convention Center

Strona internetowa: petfairasia.com/en/pet-fair-south-china

Czym są targi Pet Fair Asia?

Od swojej pierwszej edycji w 1997 roku, Pet Fair Asia wraz z prężnie rozwijającym się rynkiem zoologicznym w Chinach, zyskało mocno na znaczeniu. Obecnie targi Pet Fair Asia stanowią jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie, co roku przyciągając ponad 2500 wystawców i 400 tysięcy odwiedzających z całego świata. 

Bezpłatna konsultacja

Dlaczego warto uczestniczyć w Pet Fair Asia 2024?

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna, 26 edycja targów w Szanghaju, będzie największą jak dotychczas wystawą artykułów dla zwierząt na świecie. Odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawy ponad 2500 firm z całego świata. Na stronie jest dostępny do pobrania katalog zawierający profile firm, które uczestniczyły w wydarzeniu w zeszłym roku. Można także dokonywać zakupu artykułów na miejscu. Ponadto targi zapewniają wolny wstęp do międzynarodowego businnes lounge, ułatwiając odwiedzającym zawieranie kontaktów z nowymi kontrahentami.

W trakcie Pet Fair Asia 2024 możemy spodziewać się licznych konferencji oraz wydarzeń na żywo jak:

 • wystawa psów championów,
 • wystawa kotów,
 • zawody w nurkowaniu dla psów,
 • psia olimpiada,
 • pokazy groomerów.
pet fair asia 2024 grooming

Jak zarejestrować się na Pet Fair Asia 2024?

Aby zarejestrować się jako odwiedzający na targi Pet Fair Asia 2024, wystarczy wejść w zakładkę Register Now i uzupełnić swoje dane kontaktowe. Istnieje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu jako grupa (od sześciu osób); w takim przypadku należy zgłosić się do organizatora. Wstęp na targi Pet Fair Asia 2024 jest za darmo

Aby zarezerwować stoisko podczas targów, należy złożyć formularz aplikacyjny, znajdujący się na stronie wydarzenia. Cena wynajmowanego stanowiska będzie się różnić w zależności od metrażu oraz standardu miejsca, zaczynając od 1300 RMB/ m².

Kwestie organizacyjne

Na stronie dostępne są informacje dotyczące dokładnej lokalizacji budynku, w którym odbędzie się wydarzenie, a także, w jaki sposób do niego dotrzeć. Znajdziemy także dane kontaktowe do znajdującej się na miejscu osoby pomagającej w rezerwacji hotelu oraz lokalnego przewodnika, który może udzielić wszelkich informacji dotyczących pobytu w Szanghaju.

Wyjazd na targi do Chin a wiza

Aby wyjechać do Chin, potrzebne jest uzyskanie odpowiedniej wizy. W przypadku wyjazdu na targi do Chin należy aplikować o wizę biznesową. Kody zdrowotne nie są już jednak potrzebne do wyjazdu do Chin.

Rejestrując się na targi w Chinach, zalecamy sprawdzić, czy organizator oferuje zaproszenie do Chin potrzebne do uzyskania wizy biznesowej.

Zdjęcia: petfairasia.com/en/media-center/photos

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2