HKTDC – dofinansowanie na targi dla odwiedzających

HKTDC, a dokładniej Rada Rozwoju Handlu Hongkongu, jest jednym z najpotężniejszych przedsięwzięć handlowych na świecie. Powstała w Hongkongu w 1966 roku, aby wspierać nowe przedsiębiorstwa na swoich terenach. Współcześnie będąc w fazie ciągłego rozwoju otwiera nowe ścieżki nie tylko dla firm azjatyckich, ale i również umożliwia rozwój zagranicznego biznesu. Organizując wiele imprez targowych oferuje również szereg innych usług. A jedną z nich jest wsparcie udziału dla odwiedzających poprzez dofinansowanie HKTDC na targach.

HKTDC dofinansowanie

HKTDC dofinansowanie na targach – warunki otrzymania

Wybierając się po raz pierwszy na targi w Hongkongu możemy ubiegać się o pokrycie kosztów pobytu. W tym celu należy zarejestrować się na wydarzenie z wyprzedzeniem. Można to zrobić między innymi za pomocą pośrednictwem biura HKTDC zlokalizowanego w Warszawie. Aby uzyskać szczegółowych informacji należy skontaktować się z polskim oddziałem. Warunkiem otrzymania dofinansowania na HKTDC jest spełnienie wszelkich wymogów zawartych w regulaminie.

HKTDC dofinansowanie
Źródło: event.hktdc.com

Co pokrywa dofinansowanie HKTDC?

Oferowane przez HKTDC dofinansowanie pokrywa jedynie pobyt w wyznaczonym hotelu w Hongkongu przez określoną liczbę dni. Jedna firma może wnioskować o pokrycie kosztów tylko jednego, dwuosobowego pokoju. Dalsze wydatki związane z akomodacją muszą być sfinansowane osobiście. Decydując się na przylot na targi do Hongkongu możemy skorzystać dodatkowo ze zniżek na poszczególne loty liniami Cathay Pacific Airways lub też Dragonair. Niestety nie obowiązują one na całej trasie Polska – Hongkong. Jest to jednak dodatkowa forma ułatwienia dla osób decydujących się na przykład na lot z przesiadką. Więcej informacji na ten temat uzyskać można w warszawskim biurze HKTDC.

Benefity z programu HKTDC

By można było sprawnie dostać się z hotelu w Hongkongu na targi, podstawiane są specjalne, bezpłatne autobusy. Kursują one w dwie strony, a dokładny ich rozkład jazdy przedstawiany jest na oficjalnej stronie internetowej HKTDC tuż przed rozpoczęciem wydarzenia.

Bezpłatna konsultacja

Polska strona internetowa HKTDC

W celu usprawnienia przypływu informacji uruchomiono polskojęzyczną wersję strony internetowej Rady Rozwoju Handlu Hongkongu. Za jej pośrednictwem możemy dowiedzieć się na temat szczegółów wyżej opisanych dofinansowań na HKTDC, odnaleźć dokładny adres korespondencyjny polskiego oddziału oraz uzyskać wszelkie podstawowe informacje o działalności Rady.

Targi w Hongkongu

Poniżej zamieściliśmy nadchodzące wydarzenia organizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu, na które można otrzymać dofinansowanie HKTDC. Sprawdź również listę targów w Hongkongu na ten rok.

targi w Hongkongu
Imprezy targowe HKDTC

Zobacz, jak znaleźć kontrahenta i zamówić produkty bezpośrednio na stronie HKTDC.

Import z Chin w 2021

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2