China (Guzhen) International Lighting Fair 2024

Z roku na rok targi China International Lighting cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Od wielu lat to wydarzenie przyciąga uwagę międzynarodowych przedsiębiorstw z branży oświetleniowej. China (Guzhen) International Lighting Fair 2024 swoją popularnością przyciągną reprezentantów nawet ze 130 krajów i regionów na całym świecie. To wydarzenie targowe, które zdecydowanie warto zobaczyć.

China (Guzhen) International Lighting Fair 2024

Czym są China (Guzhen) International Lighting Fair 2024?

China (Guzhen) International Lighting Fair to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży oświetlenia na świecie. Targi te odbywają się regularnie w Chinach i przyciągają zainteresowanych systemem oświetleniowym z różnych części globu.

Podczas tych targów przedsiębiorstwa prezentują swoje najnowsze produkty związane z oświetleniem, w tym najnowsze technologie. Pokazane również zostaną wydajne systemy oświetleniowe i wiele innych. To także miejsce, gdzie można przeprowadzić rozmowy biznesowe, omawia się trendy w branży, a uczestnicy mają dostęp do najnowszych osiągnięć i rozwojów w branży świetlnej.

Targi te to platforma do wymiany doświadczeń, promocji produktów oraz obejmują różnorodne rodzaje konferencji, seminariów i paneli dyskusyjnych, gdzie informacje obejmują kwestie dotyczące najnowszego trendu i nadzoru w zarządzaniu oświetleniem.

Bezpłatna konsultacja

Kiedy odbywają się targi China (Guzhen) International Lighting 2024?

Targi zaplanowane są na marzec 2024 r. w dniach 18-21 (poniedziałek-czwartek).

Gdzie dobywają się targi China China International Lighting 2024 (Guzhen) International Lighting 2024?

Targi China (Guzhen) International Lighting 2024 odbędą się w mieście Guzhen w Chinach. Dokładna lokalizacja to: Guzhen Convention and Exhibition Centre, Zhongshan, Guangdong, Chiny.

Link to strony oficjalnej: gzlightingfair.com/en

Dlaczego warto wystawiać się na targach China International Lighting 2024?

Targi China (Guzhen) International Lighting 2024 to doskonała okazja do wypromowania swojej marki. Atrakcyjne stoisko oraz dobre materiały reklamowe zapewnią interakcje z potencjalnymi klientami, gwarantując rozpoznawalność na rynku.

Te targi to również doskonałe miejsce, aby podejrzeć najnowszych trendy w branży oświetleniowej. Można zobaczyć produkty konkurencji, uzyskać dostęp do innowacji i dostosować swoją ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Zważywszy na długi okres odbywania się targów, pojawiają się na nich zarówno firmy z długoletnim doświadczeniem jak ci, którzy dopiero weszli na rynek. To wspaniała sposobność do zawarcia korzystnych znajomości, zawarcia umów jak i znalezienia inwestorów.

Jak można się wystawiać na targach China (Guzhen) International Lighting 2024?

Aby móc się wystawić na targach China (Guzhen) International Lighting 2024, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie targów, a następnie wysłać załączony formularz zgłoszeniowy. Wycenę stoiska otrzymuje się po rejestracji, w której trzeba uwzględnić zapotrzebowanie stoiska oraz jego wielkość. Cena może też się różnić w zależności od ulokowania stoiska.

Dlaczego warto odwiedzić targi China (Guzhen) International Lighting 2024?

Odwiedzając targi China (Guzhen) International Lighting 2024 można się wiele dowiedzieć o nowościach w branży oświetleniowej. Ponadto podczas targów można dostrzec okazję do inwestowania w tę branżę, jako że z roku na rok jest to coraz większe wydarzenie i przyciąga coraz więcej uwagi. Oprócz obejrzenia stoisk goście mogą uczestniczyć w licznych konferencjach. Targi zapewniają wiele interesujących wydarzeń, dlatego warto je odwiedzić nawet jeśli jest się spoza branży albo zastanawiają się Państwo nad założeniem takiej działalności.

Bilet wstępu kosztuje 100 CNY, ale można również odebrać bezpłatny bilet. Wystarczy zarejestrować się na stronie targów przed 14 marca 2024 r. i skorzystać z elektronicznego biletu.

Podróż do Chin na targi a zaproszenie

Podróż do Chin wymaga posiadania odpowiedniej wizy. Jeśli planujesz wyjazd na targi do Chin, wymagana jest wiza biznesowa. Nie ma już obowiązku ubiegania się o kody zdrowotne do Chin.
Rejestrując się na targi w Chinach, zalecamy zawsze sprawdzić, czy organizator oferuje zaproszenie do Chin umożliwiające uzyskanie wizy biznesowej.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1