Targi China Food & Drinks Chengdu 2024

Targi China Food & Drinks w 2024 roku odbędą się na terenie miasta Chengdu. Wydarzenie po raz pierwszy miało miejsce w 1955 roku w hotelu Xiyuan w Pekinie, a następna edycja będzie już 110 jego odsłoną. Targi China Food & Drinks są jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń dla branży spożywczej i napojów w Chinach. Czego możemy się spodziewać podczas China Food & Drinks Chengdu 2024?

China Food & Drinks Chengdu 2024

Podstawowe informacje na temat China Food & Drinks Chengdu 2024

  • Termin: 20-22 marca 2024 r.
  • Miejsce: Century City New Int’l Exhibition Center, Yulin, Wuhou District, Chengdu, Sichuan, Chiny
  • Strona Internetowa: qgtjh.org.cn

Czym są targi China Food & Drinks?

China Food & Drinks to jedne z najdłużej działających targów branżowych organizowanych w Chinach. Ich historia sięga 1955 roku, kiedy zostały one zorganizowane po raz pierwszy w Pekinie. Od tamtego czasu targi odbywają się dwa razy w roku, jesienią oraz wiosną. Jest to jedno z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych wydarzeń dla tej branży na chińskim rynku. Organizatorem targów jest China Sugar and Wine Group Corporation.

China Food & Drinks Chengdu 2024
Źródło: qgtjh.org.cn/en/index.html

Czego możemy się spodziewać podczas China Food & Drinks Chengdu 2024?

W trakcie trwania wystawy goście będą mieli okazję zobaczyć prezentacje takich produktów jak wina oraz inne alkohole, żywność, napoje, przyprawy, maszyny do obróbki żywności, opakowania, wypieki i żywność importowana.

Warto także wspomnieć, że hale, na których terenie odbywają się targi, podzielone są na strefy tematyczne. Organizatorzy zaplanowali także różnego rodzaju fora dyskusyjne. Wydarzenie jest niezwykle popularne wśród producentów alkoholu, w szczególności wina.

Bezpłatna konsultacja

Dlaczego warto odwiedzić targi China Food & Drinks Chengdu 2024?

China Food & Drinks to jedne z najdłużej działających i najpopularniejszych targów dla branży spożywczej. Odwiedzane są przez ponad 3000 wystawców oraz tysiące nabywców zarówno z Chin, jak i spoza kontynentu azjatyckiego. Jest to świetna okazja do nawiązania nowych stosunków biznesowych z przedstawicielami różnych firm i przedsiębiorstw. W trakcie trwania wystawy będziemy mieli także okazję zdobyć informacje na tematy takie jak krajowe przepisy dotyczące branży, czy wytyczne oraz nabyć wiedzę o chińskim rynku spożywczym. Na dodatek targi od lat utrzymują bardzo wysoki standard w zakresie organizacji.

Jak zarejestrować się na targi China Food & Drinks Chengdu 2024?

Rejestracja osób odwiedzających China Food & Drinks Chengdu 2024

Rejestracja dla osób planujących udział w targach China Food & Drinks Chengdu 2024 w charakterze gościa powinny odwiedzić oficjalną stronę wystawy i zarejestrować się poprzez podanie numeru telefonu komórkowego. Po pewnym czasie powinniśmy dostać kod weryfikacyjny, który umożliwi nam dalszą rejestrację. Profesjonaliści z branży odwiedzający targi jako goście mają zapewniony bezpłatny wstęp.

Rejestracja wystawców na China Food & Drinks Chengdu 2024

Rejestracja dla osób wystawiających swoje produkty podczas targów także jest przeprowadzana poprzez stronę internetową. Należy odwiedzić zakładkę dla wystawców, a następnie wybrać rejestrację wstępną. Wyświetli nam się formularz rejestracyjnym, na którym należy podać takie informacje jak:

  • kraj i region pochodzenia
  • nazwę firmy
  • numer i obszar stoiska
  • numer telefonu oraz adres e-mail
  • adres, kod pocztowy, a także hotel, w którym planujemy pobyt
  • rodzaj branży lub sprzedawanych produktów np. alkohole, nabiał itp.

Wyjazd na targi do Chin a zaproszenie

Aby podróżować do Chin, wymagana jest odpowiednia wiza. Wiza biznesowa jest niezbędna, jeśli planujesz wyjazd na chińskie targi. Obowiązek ukazania kodu zdrowotnego został zniesiony.
Przed rejestracją na chińskie targi upewnij się, że organizator wystawia zaproszenia do wizy dla zagranicznych przedsiębiorców. Zaproszenie do wizy biznesowej dołącz do wniosku.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1