Targi w Kantonie 2019

Targi w Kantonie należą do jednych z najpopularniejszych targów handlowych w Chinach, a co więcej mogą pochwalić się również długoletnią tradycją. Odbywają się dwa razy do roku, poczynając od 1957. Najbliższe targi w Kantonie 2019 odbędą się na jesień, mianowicie od 15 października do 4 listopada. Targi Kantońskie goszczą ponad 25 000 wystawców oraz 20 000 gości. Impreza dzieli się na 2 edycje, wiosenną oraz jesienną, a każda edycja na 3 kolejne fazy: elektronikę, dobra konsumpcyjne i tekstylia. Dokładną rozpiskę poszczególnych elementów, jakie prezentowane są na konkretnych fazach, znajdziecie na naszej stronie targowej.

targi w Kantonie 2019

Co wyróżnia targi w Kantonie?

Są to jedne z najważniejszych targów dla osób zainteresowanych importem z Chin. Dają ogromne możliwości dla początkujących w tej branży. Dzięki nim możemy bliżej zapoznać się z rynkiem chińskim, zobaczyć jaka gama produktów oferowana jest w Państwie Środka, ale i również nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Ogromna powierzchnia, na której odbywa się impreza, pozwala na wystawianie dużej ilości produktów w jednym miejscu. Sporym ułatwieniem w tym wypadku jest również podział targów na 3 fazy. Dzięki temu, jeśli jesteśmy zainteresowani tylko jednym typem produktu, możemy udać się na konkretną wystawę. Jeśli nie wiecie natomiast na którą fazę warto się wybrać, odsyłamy do lektury wcześniejszego artykułu.

Szkolenie: Import z Chin

Dojazd na targi w Kantonie

Centrum targowe położone jest w korzystnym punkcie komunikacyjnym. Z łatwością można więc dotrzeć na nie prosto z lotniska lub z hotelu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Canton Fair współpracuje ze stroną rezerwacyjną hoteli Booking.com. Tuż pod halą znajdują się 2 stacje metra linii nr 8 (Xingangdong oraz Pazhou), a kawałek dalej linia nr 5. Inną opcją jest skorzystanie z usług taksówek, bądź transportu publicznego (na przykład bus). Na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia znajdziemy szczegółowo opisane sposoby dojazdu na targi.

Rejestracja na targi w Kantonie 2019

By wziąć udział w targach musimy wcześniej otrzymać tzw. „Entry Badge”. Możemy ją wyrobić na miejscu w Chinach, bądź wypełniając formularz online. Jedyne, czego potrzebujemy do otrzymania karty to paszport, zdjęcie oraz wizytówka firmy. Dokładną instrukcję jak zarejestrować się na targi znajdziecie w poprzednim artykule.

Wybierasz się na targi w Kantonie 2019? Zapoznaj się także z naszym poradnikiem jak przygotować się do wyjazdu na targi.

Import z Chin w 2021

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7