Targi w Kantonie 2015 – rejestracja

Już za miesiąc odbędzie się kolejna 117 edycja Targów w Kantonie. Wiele firm już zaplanowało tegoroczny wyjazd na targi kantońskie, jednak dopiero dzisiaj uruchomiona została rejestracja online na targi. W celu sprawnego odbioru wejściówki na targi i ominięcia długich kolejek podczas rejestracji na miejscu w Chinach zalecamy skorzystać z możliwości szybkiego i bezproblemowego zarejestrowania się na targi. Targi w Kantonie co roku odbywają się w tych samych dniach i w tym roku również będą to następujące dni:

Faza 1: 15-19 kwietnia

Faza 2: 23-27 kwietnia

Faza 3: 1-5 maja

Rejestracja na targi w Kantonie 2015

Targi w Kantonie 2015 – rejestracja

W celu odwiedzenia każdej z edycji targów kantońskich jak również każdej z 3 faz targów (targi kantońskie podzielone są branżami na 3 fazy), konieczne jest wyrobienie karty wejściowej tzw. entry bagde. W celu uniknięcia (czasami wielogodzinnego) oczekiwania w kolejkach do rejestracji podczas pierwszego dnia targów, warto wyrobić wejściówkę wcześniej i odebrać ją na miejscu lub w jednym z hoteli w Kantonie.

Szkolenie: Import z Chin

Rejestracja i odbiór wejściówek bezpośrednio na targach w Kantonie jest możliwa w następujących godzinach:

Faza 1 Targów Kantońskich

14 kwietnia 10:30-18:00

15-18 kwietnia 8:30-18:00

19 kwietnia 8:30-16:00

Faza 2 Targów Kantońskich

23-26 kwietnia 8:30-18:00

27 kwietnia 8:30-16:00

Faza 3 Targów Kantońskich

1-4 maja 8:30-18:00

5 maja 8:30-14:00

Dużo wygodniej jest zarejestrować się online i odebrać sam bagde (wejściówkę) na targach lub bezpośrednio w jednym z hoteli.

Targi w Kantonie rejestracja online

W celu rejestracji wystarczy wypełnić formularz na stronie targów: invitation.cantonfair.org.cn/Home/Index

Dokumenty potrzebne do rejestracji na targi w Kantonie

Do rejestracji potrzebny jest komplet dokumentów:

  1. Paszport
  2. Wizytówka firmowa (lub można wypełnić dane firmy od ręki)
  3. Kolorowe aktualne zdjęcie

Uwaga! Warto mieć na uwadze, że wejściówka przypisana jest do jednej konkretnej osoby. Odradzamy przekazywanie wejściówek innym, gdyż są one dosyć rygorystycznie sprawdzane.

Jak i gdzie odebrać wejściówkę na Targi w Kantonie?

Po skończeniu rejestracji online, wejściówkę (entry badge) możemy odebrać bezpośrednio na targach, w godzinach wyżej wypisanych bądź w jednym z hoteli, który nam taki odbiór umożliwia. Na terenie targów są trzy punkty w których można odebrać identyfikatory. Pobierz mapę targów i poradnik w języku angielskim tutaj.

Poniżej przedstawiamy pełną listę hoteli, w których odbiór jest możliwy, dodatkowo warto zatrzymać się w jednym z hoteli, są one usytuowane dosyć blisko targów i oferują darmowy transfer do/z targów.

Hotele 5-gwiazdkowe *****

Hotele 4-gwiazdkowe ****

Szkolenie: Import z Chin

Sama rejestracja na targi jest bardzo prosta, w przypadku rozpoczęcia przygody z importem z Chin zalecamy zapoznanie się z naszymi poradnikami nt. importu z Chin jak również zalecamy, aby zawsze dokonywać pełnego audytu chińskiej firmy w szczególności firm poznanych na targach.

Oceń post

3.7 / 5. Ilość głosów: 6