Targi w Kantonie online – jesienna edycja

Sto dwudziesta ósma edycja największych chińskich targów w Kantonie, drugi raz w formie online, już się rozpoczęła. Od 15 do 24 października 2020 roku kupujący z całego świata mają możliwość przeglądania szerokiej oferty różnych dostawców, bez potrzeby opuszczania swoich domów. Wirtualne targi nie są podzielone na fazy, dzięki czemu wyszukiwanie towarów dostępne jest przez 24 godziny na dobę, aż do ich ostatniego dnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z Targami Kantońskimi w formie online.

Targi Kantońskie online

Czym są targi w Kantonie?

Targi w Kantonie odbywają się wiosną i jesienią już od 1957 roku i przyciągają tysiące odwiedzających z różnych zakątków świata. Jest to ogromne wydarzenie, które pozwala kupującym na zapoznanie się z towarami z aż 16 różnych kategorii oraz z ich dostawcami. Na Targach Kantońskich znajdziemy produkty od odzieży, przez meble, elektronikę użytkową, urządzenia domowego użytku, po samochody, czy maszyny rolnicze, a także wiele innych. Taka różnorodność ma zagwarantować importerom, że znajdą odpowiadający ich wymaganiom towar od wiarygodnego wystawcy. 

Targi Kantońskie - kategorie

Jakie możliwości dają Targi w Kantonie online?

Zainteresowani udziałem w targach w formie online zobowiązani są do dokonania rejestracji. Można to zrobić także w trakcie trwania targów, więc wciąż istnieje możliwość dołączenia do tysięcy innych uczestników tego wydarzenia. Rejestracja daje również dostęp do pokazów towarów na żywo, filmów odtwarzanych w 3D, a także wystaw wyświetlanych w VR. Relacje na żywo są wyjątkowo przydatną funkcją, gdyż pozwalają na oglądanie sprzedawców prezentujących swoje towary. Ponadto, w porównaniu do poprzedniej edycji online, pojawić ma się jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. 128 edycja ma pozwolić przede wszystkim na szybkie, inteligentne wyszukiwanie produktów. Wprowadzić ma także nowe opcje wyświetlania zdjęć i wideo, dostarczać portrety kupujących, i więcej. 

System targów umożliwia nam również dokładne określenie interesujących nas kategorii produktów po dokonaniu rejestracji. Dzięki tej opcji mamy możliwość otrzymania kontaktów do konkretnych dostawców oraz propozycje wartych do sprawdzenia towarów. Tak opracowany system może być znacznym ułatwieniem dla naszych poszukiwań. Dopasuje on wystawiających pod naszą firmę oraz pozwoli na umówienie wirtualnego spotkania z wybranym dostawcą. Jest to szczególnie istotne przy chęci nawiązania współpracy.

Targi Kantońskie online - rejestracja

Wystawiający na targach w Kantonie

Oferty wystawiane są zarówno przez mniejsze firmy, jak i średnie oraz te większe. Niektóre z nich są producentami sprzedawanych towarów, a inne jedynie pośrednikami. Warto upewnić się więc, z jakiego typu wystawiającym mamy do czynienia. Na Targach Kantońskich często wystawiają dostawcy, których produkty znajdują się w największych supermarketach oraz chińskich serwisach e-commerce. Podczas szukania odpowiedniego dostawcy należy wziąć pod uwagę nasz budżet oraz ilość towarów, jaką chcemy zakupić. 

Targi Kantońskie - dostawcy

Serwis umożliwia nam wyszukanie informacji w ilu edycjach Targów Kantońskich interesujący nas dostawca brał już udział. Sprawdzimy, na których edycjach firma wystawiała swoje towary, jak długo istnieje oraz od kiedy jest znana organizatorowi targów.

Targi Kantońskie - weryfikacja

Podsumowanie

Targi Kantońskie w formie online są idealną okazją dla importerów zainteresowanych sprowadzaniem towarów od chińskich dostawców. Umożliwiają dostęp do tysięcy produktów z różnych branż za pomocą jedynie kilku kliknięć, nie wymagając od importerów planowania kosztownej podróży do Chin. Zdecydowanie warto więc dokonać rejestracji i zapoznać się z ofertą targów w Kantonie online. Zachęcamy również do obejrzenia naszego webinaru, w którym znajdziecie jeszcze więcej informacji na temat trwającej aktualnie edycji Targów Kantońskich.

Darmowy dostęp do webinaru: https://www.chinskiraport.pl/webinar/targi-w-kantonie-online

Przypominamy, że w przypadku formy online Targów Kantońskich, nie mamy możliwości spotkania się z naszym kontrahentem osobiście. W takim przypadku szczególnie zalecamy weryfikację chińskiej firmy przed nawiązaniem z nią współpracy.

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8