ProPak China 2024

ProPak China to targi, podczas których prezentowane są najnowsze rozwiązania w zakresie przetwarzania i pakowania dla różnego rodzaju przemysłów. Wydarzenie odbywa się corocznie w Szanghaju. Dzięki bogatej ofercie produktów, międzynarodowej platformie biznesowej i rozbudowanemu programowi wsparcia, targi przyciągają kluczowych graczy z różnych sektorów przemysłowych. W tym roku organizatorzy ponownie zapraszają do udziału w wydarzeniu. W poniższym artykule znajdziesz informacje na temat tego, co oferują targi ProPak China 2024 oraz w jaki sposób wziąć w nich udział.

ProPak China 2024

Czym jest ProPak China?

ProPak China to międzynarodowa platforma biznesowa, na której prezentowane są najnowsze innowacje dotyczące przetwarzania i pakowania dla szerokiego spektrum branż, w tym przemysłu spożywczego, napojów, mleczarskiego, farmaceutycznego, kosmetycznego i wielu innych.

Podstawowe informacje na temat ProPak China 2024

Termin: 19-21 czerwca 2024 r.

Miejsce: Szanghaj

Strona internetowa: propakchina.com/en

Bezpłatna konsultacja

Co można znaleźć na targach ProPak China 2024?

Na targach ProPak China znaleźć możemy wiele produktów dotyczących przetwarzania i pakowania od ponad 2000 wystawców. Targi obejmować będą 7 sektorów:

 • technologia przetwarzania,
 • technologia pakowania,
 • inteligentna technologia logistyki pakowania,
 • inteligentne pakowanie i produkcja,
 • materiały i produkty opakowaniowe,
 • technologia druku i etykietowania,
 • opakowania elastyczne.

Zaprezentowane zostaną między innymi produkty takie jak:

 • różnego rodzaju maszyny do pakowania i sortowania produktów
 • opakowania o różnych właściwościach i przeznaczeniach
 • sprzęty do przetwarzania produktów
 • elementy maszyn fabrycznych
 • ubiór i sprzęt do pracy
 • sprzęty do oznaczania produktów

Wydarzenie oferuje także możliwość uczestniczenia w profesjonalnych forach, konferencjach przedsiębiorstw czy konkursach.

ProPak China 2024

Dlaczego warto uczestniczyć w ProPak China 2024?

ProPak China to doskonałe miejsce, aby poznać najnowsze maszyny, systemy, technologie i aplikacje dostępne dzięki najnowszym osiągnięciom.

ProPak China umożliwia spotkanie nabywców oraz dostawców z branży spożywczej, przetwarzania, pakowania, a także produktów naturalnych i suplementów diety. Cała branża gromadzi się na targach, dzięki szerokiemu asortymentowi wystaw, międzynarodowej platformie biznesowej i bogatemu programowi wsparcia, zapewniając uczestnikom wszechstronną komunikację oraz strategiczne rozwiązania.

Jak zarejestrować się na targi?

Aby wziąć udział w ProPak China jako wystawca, należy wypełnić formę aplikacyjną na stronie wydarzenia, w której podać trzeba swoje dane osobowe oraz firmę, a także rodzaj produktu, który będziemy prezentować, i wielkość stanowiska.

Aby wziąć udział jako uczestnik, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia. Wymagane jest podanie adresu e-mail lub numeru telefonu. Istnieje także opcja rejestracji za pomocą konta Google lub WeChat.

ProPak China 2024

ProPak China 2024 a wiza

Istnieje możliwość otrzymania zaproszenia do wizy od organizatorów. Aby je otrzymać, należy zarejestrować się na stronie, a następnie wypełnić formę i wysłać ją wraz ze skanem paszportu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Szkolenie: Import z Chin

Źródło obrazków: propakchina.com/en/press/photo-and-video

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1