China Beauty Expo 2024

Azjatycki rynek kosmetyków znajduje się obecnie w czołówce światowej i bardzo dynamicznie się rozwija. Targi kosmetyczne są bardzo popularne, a China Beauty Expo to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży beauty. Odbywają się one co roku w Szanghaju, a w 2024 roku również w Hangzhou. China Beauty Expo 2024 odbędą się w maju i wrześniu. Co mogą zaoferować targi China Beauty Expo?

china beauty expo 2024

Podstawowe informacje o China Beauty Expo 2024

China Beauty Expo 2024 w Szanghaju

Termin: 22 – 24 maja 2024 roku

Lokalizacja: Shanghai New International Expo Center, No. 2345, Longyang Road, Pudong New District, Shanghaj, Chiny

Strona internetowa: chinabeautyexpo.com/cbe-shanghai

China Beauty Expo 2024 w Hangzhou

Termin: 11 – 12 września 2024 roku

Lokalizacja: Hangzhou International Expo Center, No. 353, Benjing Avenue, Yingfeng Street, Xiaoshan District, Hangzhou, Chiny

Strona internetowa: chinabeautyexpo.com/cbe-hangzhou

Bezpłatna konsultacja

Czym są targi China Beauty Expo i dlaczego warto wziąć w nich udział?

China Beauty Expo są to, odbywające się co roku, targi branży kosmetycznej. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i największych wydarzeń w tej branży.

W 2024roku w Szanghaju będzie to ich 28-ma edycja. Oprócz majowych targów w Szanghaju, można wziąć także udział we wrześniowej edycji w Hangzhou.

Uczestnictwo w China Beauty Expo 2024 to bardzo dobra okazja dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich produktów, jak również zapoznania się z produktami innych marek. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z chińskimi producentami kosmetyków to właśnie tutaj znajdziesz jednych z najlepszych dostawców.

Co będzie się działo na targach China Beauty Expo 2024 w Szanghaju?

Na targach w Szanghaju pojawią się wystawcy z branży kosmetycznej, profesjonalnej kosmetyki oraz dostawcy składników, surowych materiałów czy opakowań. Na China Beauty Expo 2024 państwem honorowym, z którego produkty i technologie będą szczególnie promowane, są Włochy.

Tegoroczny program zawiera między innymi:

  • konferencję na temat handlu detalicznego kosmetyków „China Cosmetics Retail Summit”,
  • spotkanie o tematyce badań i nowych technologii w branży kosmetycznej „International Congress of Cosmetic Science and Technology”,
  • wydarzenie polegające na dopasowywaniu i łączeniu firm międzynarodowych z producentami i dystrybutorami.

Co będzie się działo na targach China Beauty Expo 2024 w Hangzhou?

W Hangzhou również pojawią się wystawcy z branży kosmetycznej oraz dostawcy, jednak te targi skupią się przede wszystkim na sposobach promocji (szczególnie we współpracy z KOL) i sprzedaży produktów online. Zostaną tam też zaprezentowane najbardziej popularne marki i kosmetyki na topie.

W programie przewidziane są między innymi:

  • Influencer Arena, gdzie będzie można poznać przede wszystkim największych influencerów reklamujących i sprzedających produkty na żywo,
  • Meiyi Gallery z nowościami kosmetycznymi,
  • Inno-Beauty Arena, gdzie zostaną przedstawione najnowsze urządzenia i sprzęt z branży beauty oraz olejki eteryczne i hydrolaty.

Jak zarejestrować się na targi China Beauty Expo 2024?

Osoby odwiedzające

Aby zarejestrować swój udział należy wypełnić formularz przez stronę internetową targów. Należy wejść na stronę główną i wybrać opcje Visitor Registration, a następnie podać swój e-mail i wykonać kolejne kroki. Konieczne będzie podanie m.in. swojego numeru dowodu lub paszportu, do którego przypisany jest bilet więc po zakupieniu biletu, więc nie ma możliwości oddania go innej osobie.

Istnieje również możliwość zakupu biletu na miejscu, aczkolwiek w celu usprawnienia procesu wchodzenia na targi organizatorzy zachęcają do zakupu biletu online.

Wystawcy

Aby zarezerwować miejsce wystawowe należy na stronie głównej targów wybrać opcję Book Your Stand, a następnie wypełnić formularz, wybierając datę targów, podając swoje dane osobiste, dane firmy oraz kategorię produktu.

Źródło zdjęcia: chinabeautyexpo.com/cbe-shanghai

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1