Targi w Chinach – lato 2023

Jedne z największych targów branżowych organizowane są w Chinach. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, targi handlowe w Chinach gwarantują szeroki wybór dostawców gotowych do współpracy z zagranicznymi importerami. Przedstawiamy naszą listę “Targi w Chinach – lato 2023”, czyli chińskie targi branżowe odbywające się latem, na które warto zwrócić uwagę.

Targi w Chinach – lato 2023

Targi w Chinach – lato 2023

Dlaczego opłaca się brać udział w targach stacjonarnych w Chinach? Wyjazdy na targi branżowe umożliwiają przetestowanie produktów, głębsze poznanie branży i nawiązanie lepszych relacji z dostawcami. Jeśli planujesz połączyć uczestnictwo w targach z wizytacjami w fabrykach miej na uwadze odległość, gdyż podróż po kraju pochłania dużo czasu.

Zapoznaj się z listą targów handlowych organizowanych w Chinach w okresie czerwiec-wrzesień 2023 r.

Szkolenie: Import z Chin

Targi w Chinach – czerwiec 2023

Healthplex Expo and Natural & Nutraceutical Products China (HNC)

Healthplex Expo to wiodąca wystawa dotycząca zdrowia i żywienia. Odbywa się ona już od ponad dekady. Ponad 1500 znanych wystawców przedstawia swoje produkty i rozwiązania odwiedzającym w liczbie 70 000.

Termin:           19 – 21 czerwca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: hncexpo.com/en

ProPak China

ProPak China odbywa się w tym samym czasie i miejscu co Healthplex Expo. Setki wystawców prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie przetwarzania i pakowania różnych produktów, w tym nabiału, farmaceutyków, kosmetyków, żywności, napojów i produktów przemysłowych. Targi przyciągają kilkadziesiąt tysięcy uczestników.

Termin:           19 – 21 czerwca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: propakchina.com

CPhI China

CPhI organizowane są od dwóch dekad na wielu kontynentach. Na CPhI China, jednych z największych chińskich targów farmaceutyków, wystawia się ponad 2500 firm. Liczba odwiedzających szacowana jest na ponad 55 000.

Termin:           19 – 21 czerwca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: cphi.com/china/en/home.html

Ceramics China

Na Ceramics China setki wiodących dostawców z całego świata gromadzą się, prezentując swoje innowacje i produkty. Te targi poświęcone wyrobom ceramicznym i maszynom do ich wyrobu przyciągają ponad 100 000 osób.

Termin:           19 – 22 czerwca 2023 r.

Lokalizacja:    Kanton

Strona internetowa: en.ceramicschina.com.cn

Shanghai International Health, Wellness and Fitness Expo (IWF)

Int’l Health, Wellness and Fitness Expo to jeden z największych azjatyckich targów fitness. Ponad tysiąc firm będzie prezentować zaawansowany sprzęt i akcesoria fitness/sportowe, odzież sportową, odżywki oraz suplementy, inteligentne produkty zdrowotne, sportowe produkty rekreacyjne i nie tylko. Targi odwiedza ponad 75 000 nabywców.

Termin:           24 – 26 czerwca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: ciwf.com.cn/en

Targi w Chinach CIWF
Źródło: ciwf.com.cn/en/show-607-823.html

Targi w Chinach – lipiec 2023

SEMICON China

SEMICON China łączy dostawców i nabywców na najszybciej rozwijającym się i najbardziej dynamicznym rynku mikroelektroniki na świecie. Na 60 000 uczestników będzie czekało 4000 stoisk prezentujących produkty z branży półprzewodnikowej.

Termin:           29 czerwca – 1 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: semiconchina.org

China (Wenzhou) International Leather Shoe Material & Shoe Machinery Fair

China (Wenzhou) Int’l Leather, Shoe Material & Shoe Machinery Fair (w skrócie LEATHER & SHOE-TECH) to międzynarodowe targi B2B branży obuwniczej. Ponad 700 wystawców specjalizuje się w wyrobach skórzanych i sprzęcie do ich produkcji. Te targi obuwnicze przyciągają ponad 20 000 nabywców.

Termin:           2 – 4 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Wenzhou

Strona internetowa: chinaleatherfair.com

ALUMINIUM CHINA

ALUMINIUM CHINA to platforma łącząca przedsiębiorców z branży aluminiowej. Ponad pół tysiąca wystawców prezentuje swoje produkty i rozwiązania 20 000 uczestnikom.

Termin:           5 – 7 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: aluminiumchina.com/en-gb.html

Bezpłatna konsultacja

China (Guangzhou) International Building Decoration Fair

China (Guangzhou) Int’l Building Decoration Fair ma miejsce w jednym z największych obiektów targowych na świecie (300 000 m2), w Canton Fair Complex. To ogromne targi przyciągające ponad 120 000 osób zainteresowanych produktami w branży budowlanej i nie tylko. Na targach wystawia się ok. 1200 wystawców.

Termin:           8 – 11 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Kanton

Strona internetowa: cbdfair-gz.com/en

SinoCorrugated

SinoCorrugated to targi handlowe obejmujące cały łańcuch przemysłu opakowaniowego. Szacuje się, że edycja w 2023 r. przyciągnie ponad 53 000 uczestników. Na miejscu będzie około 1000 dostawców.

Termin:           12 – 14 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: sino-corrugated.com/en-gb

China International Tire and Wheel Fair

CTF China International Tire and Wheel Fair to międzynarodowe targi przemysłu oponiarskiego. 30 000 odwiedzających ma szansę kompleksowo zapoznać się z najnowszymi trendami, usługami i produktami do pojazdów. Liczba wystawców wynosi ponad 500.

Termin:           18 – 21 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Qingdao

Strona internetowa: en.tyrexpoasia.cn 

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR

Domotex Asia/China Floor jest drugą co do wielkości wystawą poświęconą posadzkom i podłogom na całym świecie. Ponad 66 000 osób zapozna się z ofertami tysiąca dostawców w branży.

Termin:           26 – 28 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: en.dacf.cn

R+T Asia

R+T Asia to azjatycka edycja targów R+T mających początek 50 lat temu w Niemczech. Są to międzynarodowe targi systemów osłon przeciwsłonecznych, drzwi i bram. Setki dostawców będzie oferować pełną gamę gotowych produktów i systemów, komponentów, akcesoriów, tkanin, maszyn i wielu innych elementów do wewnętrznych i zewnętrznych systemów osłon przeciwsłonecznych oraz drzwi/bram. Szacowana liczba uczestników to 45 000.

Termin:           26 – 28 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: en.rtasia.net 

CHINA INTERDYE (CID)

China International Dye Industry, Pigments and Textile Chemicals Exhibition to chińska edycja INTERDYE odbywająca się co roku. Ponad 10 000 osób odwiedza targi, by zapoznać się z ofertami setek wystawców w zakresie barwników, półproduktów, chemii tekstylnej, pigmentów, maszyn do farbowania i nie tylko.

Termin:           26 – 28 lipca 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: chinainterdye.com/en

Targi w Chinach lato 2023 chinainterdye
Źródło: chinainterdye.com/en/category/78.html

Targi w Chinach – sierpień 2023

China International Automotive Interiors and Exteriors Exhibition (CIAIE)

CIAIE to wydarzenie w branży motoryzacyjnej. Od ponad dekady odbywa się w Szanghaju, przyciągając 1200 wystawców i 35 000 uczestników.

Termin:           4 – 6 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: sh.autointeriorexpo.com/enshanghai

Solar PV World Expo

Solar PV World Expo to jedne z najbardziej znanych i popularnych targów fotowoltaicznych w Chinach. Setki wystawców będzie prezentować surowce, panele, falowniki, wsporniki i inne produkty do fotowoltaiki. Szacowana liczba odwiedzających to 50 000 osób z całego świata.

Termin:           8 – 10 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Kanton

Strona internetowa: pvguangzhou.com/index.php?lang=en

China Wedding Expo

China Wedding Expo to jedne z największych targów ślubnych na świecie. Na powierzchni 100 000 m2 wystawia się ponad 500 firm z branży. Liczba zainteresowanych wynosi 60 000.

 Termin:           10 – 12 sierpnia 2023 r.

 Lokalizacja:    Szanghaj

 Strona internetowa: chinaweddingexpo.com.cn/lan/2.html

China International Prefab House, Modular Building, Mobile House & Space Fair (PMMHF)

PMMHF to wiodące targi branży domów prefabrykowanych i modułowych w Azji. Ponad setka wystawców oferuje rozwiązania w zakresie materiałów budowlanych, projektowania oraz budowy budynków mieszkalnych i nie tylko. PMMHF przyciągają ok. 15 000 osób.

Termin:           14 – 16 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Kanton

Strona internetowa: pmmhf.com/index.php?lang=en

Pet Fair Asia

Pet Fair Asia to największe takie targi w Azji. Nawet 250 000 uczestników przybędzie do Szanghaju, by zapoznać się z ofertami ponad 2200 dostawców działających na rynku produktów i usług dla zwierząt. Targom towarzyszą seminaria i inne wydarzenia. Wstęp na targi jest otwarty nawet dla osób spoza branży.

Termin:           16 – 20 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: petfairasia.com/en

Szkolenie: Import z Chin

Shanghai International Electric Vehicle Supply Equipment Fair

EVSE Shanghai to platforma łącząca dostawców i nabywców w branży pojazdów elektrycznych. Ponad pół tysiąca marek będzie przedstawiać przełomowe technologie w zakresie ładowania i wyposażenia pojazdów elektrycznych. Szacowana liczba odwiedzających wynosi 35 000.

Termin:           23 – 25 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: evsechina.com 

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics to wszechstronna platforma do zaprezentowania tkanin odzieżowych i akcesoriów najlepszej jakości. Targi przyciągają 3300 wystawców oraz 70 000 nabywców z wielu krajów.

Termin:           28 – 30 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa:

intertextile-shanghai-apparel-fabrics-autumn.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en.html 

Yarn Expo – Autumn

Yarn Expo Autumn to wiodące targi w zakresie przędzy i tkanin. Około 400 wystawców będzie prezentowało na miejscu swoje produkty. Szacowana liczba nabywców to 13 000.

Termin:           28 – 30 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: yarn-expo-autumn.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en.html

All China Leather Exhibition

All China Leather Exhibition (ACLE) to pierwsze i jedyne międzynarodowe targi skórzane w Chinach. Obuwie, galanterię skórzaną, inne wyroby skórzane i maszyny oferuje tu ponad tysiąc wystawców. Liczba uczestników wynosi ok. 23 000.

Termin:           29 – 31 sierpnia 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: aclechina.com

Chińskie targi lato 2023 ACLE
Źródło: aclechina.com/acle-sets-the-stage-for-coping-strategies

Targi w Chinach – wrzesień 2023

China International Adhesives and Sealants Exhibition

CHINA ADHESIVE to pierwsze i jedyne wydarzenie w Chinach w branży produktów samoprzylepnych, które uzyskało certyfikat UFI. Setki wystawców przedstawia kleje, uszczelniacze, taśmy, folie, a także surowce i maszyny. Szacuje się, że targi odwiedzi 20 000 osób.

Termin:           4 – 6 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: en.chinaadhesive2000.com

LED CHINA

Na targach LED CHINA 2023 w Szanghaju zaprezentowane zostaną nie tylko produkty cyfrowe – wyświetlacze LED, oświetlenie LED, ale także tradycyjne rozwiązania – szyldy, neonowe napisy, podświetlane tablice informacyjne, itp. 80 000 uczestników będzie miało szansę zapoznać się z ofertami 2000 wystawców.

Termin:           4 – 6 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: ledchina.com/en/sh

SHOES & LEATHER – GUANGZHOU

W wydarzenie SHOES & LEATHER – GUANGZHOU wchodzą Międzynarodowe Wystawy Skórzane w Kantonie (GILE) oraz Międzynarodowe Wystawy Technologii i Maszyn Garbarskich w Kantonie (GITTME). To wiodące targi branżowe dla przemysłu obuwniczego i skórzanego. Organizatorzy spodziewają się setek wystawców i ponad 35 000 odwiedzających. 

Termin:           4 – 6 września 2023 r. 

Lokalizacja:    Kanton 

Strona internetowa: toprepute.com.hk/shoes-and-leather-guangzhou  

China International Hair Fair

China International Hair Fair poświęcone są fryzjerstwu, pielęgnacji włosów i akcesoriom do włosów oraz innym powiązanym produktom i technologiom. Targi stanowią unikalną platformę dla firm i profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, łącząc ponad 1000 wystawców i 50 000 nabywców.

Termin:           4 – 6 września 2023 r.

Lokalizacja:    Kanton

Strona internetowa: internationalhairfair.com

China International Tire Expo (CITEXO)

China International Tire Expo to targi obejmujące materiały i maszyny do produkcji opon, a także gotowe produkty i akcesoria. 14 000 osób przylatuje z całego świata, by zapoznać się z ofertami setek wystawców.

Termin:           4 – 6 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: citexpo.com.cn//en

Bezpłatna konsultacja

Wire China – International Wire & Cable Industry Trade Fair

Wire China organizowane jest od 2004 roku i zostało uznane za największe targi dla swojej branży w Azji. Przez cztery dni ponad 1000 firm wystawia maszyny do produkcji i wykańczania kabli, materiały, specjalne przewody, kable i wiele więcej. Targi przyciągają 45 000 uczestników.

Termin:           4 – 7 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: wirechina.net/en/index.aspx

China International Furniture Fair

China International Furniture Fair (CIFF) to jedno z największych wydarzeń w branży meblarskiej. Ponad 6000 wysokiej klasy wystawców z całego świata będzie prezentować produkty i rozwiązania około 440 000 uczestnikom.

Termin:           5 – 8 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: ciff.furniture

China International Optoelectronic Exposition (CIOE)

China International Optoelectronic Exposition to największe i najbardziej wpływowe wydarzenie optoelektroniczne na świecie. Ponad 3000 wystawców będzie prezentować produkty i rozwiązania w zakresie laserów, podczerwieni, optyki precyzyjnej, inteligentnego wykrywania i wiele więcej. Szacuje się, że targi przyciągną ok. 90 000 osób.

Termin:           6 – 8 września 2023 r.

Lokalizacja:    Shenzhen

Strona internetowa: cioe.cn/en

China International Optics Fair – Beijing (CIOF)

China International Optics Fair (CIOF) to targi poświęcone okularom, częściom do okularów i maszynom do produkcji okularów. Szacowana liczba dostawców wynosi ponad 700, a uczestników – 50 000.

Termin:           11 – 13 września 2023 r.

Lokalizacja:    Pekin

Strona internetowa: ciof.cn/eng/main.php

China International Furniture Expo

China International Furniture Expo to renomowana wystawa w branży meblarskiej. Na 300 000 m2 wystawia się ponad 2500 firm. Furniture China przyciągnie 170 000 osób z branży.

Termin:           11 – 15 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: furniture-china.cn/en

China International (Guangzhou) Fishery and Seafood Expo (FISHEX)

FISHEX to jedne z najbardziej profesjonalnych targów w branży owoców morza w południowych Chinach. Ponad 45 000 osób przybędzie, by zapoznać się z ofertami 800 wystawców.

Termin:           15 – 17 września 2023 r.

Lokalizacja:    Kanton

Strona internetowa: chinafishex.com 

China International Hardware Show (CIHS)

China International Hardware Show to jedne z najlepszych targów w Azji dla całego sektora metalowego osprzętu i DIY. Targi odwiedza 40 000 osób by zobaczyć narzędzia, materiały budowlane, metalowe elementy i nie tylko. Liczba wystawców wynosi ponad 2500.

Termin:           19 – 21 września 2023 r.

Lokalizacja:    Szanghaj

Strona internetowa: hardwareshow-china.com

China International Internet of Things Exhibition (IOTE)

IOTE to targi poświęcone całemu łańcuchowi Internetu Rzeczy (IoT). Setki wystawców pokaże swoje rozwiązania i zastosowania IoT w różnych branżach. To wydarzenie przyciąga rocznie 100 000 uczestników.

Termin:           20 – 22 września 2023 r.

Lokalizacja:    Shenzhen

Strona internetowa: eng.iotexpo.com.cn/default.aspx

China (Shenzhen) International Logistics and Supply Chain Fair (CILF)

CILF to profesjonalna platforma dla firm działających w handlu e-commerce, logistyce i transporcie. Rozwiązań dostarcza 1800 firm. Szacuje się, że w targach będzie uczestniczyć 14 000 osób.

Termin:           21 – 23 września 2023 r.

Lokalizacja:    Shenzhen

Strona internetowa: en.scmfair.com

CILF w Chinach
Źródło: en.scmfair.com/zsfcen/index.jhtml

Podróż do Chin

Wymóg obowiązujący osoby przylatujące do Chin w postaci przedstawienia negatywnego wyniku na obecność koronawirusa przed wylotem został zniesiony. Nie zapomnij złożyć wniosku o wizę biznesową do Chin wraz z zaproszeniem na targi.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1