Targi kantońskie 2013 – edycja jesienna

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja targów importowo-eksportowych w Kantonie (Guangzhou, południe Chin), będących znakomitą okazją do nawiązania kontaktu z chińskimi dostawcami. Jak co roku, targi odbywają się w dwóch edycjach – ta przypadająca na jesień 2013 roku rozpocznie się 15 października i potrwa do 4 listopada.

W nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Pazhou zgromadzi się około 24 tys. reprezentantów różnych branż. Stoiska producentów to aż 51% ogółu wystawiających. Co roku wystawia się około 150 tys. produktów, rok w rok niemal połowa to nowości.

Jesienne Targi Kantońskie są podzielone na trzy fazy:

Faza 1 (15-19 października 2013)

Faza pierwsza to głównie różnego rodzaju produkty przemysłowe. Można zobaczyć m.in. produkty chemiczne, materiały budowlane i dekoracyjne, komputery, produkty elektroniczne, podłogi, wyposażenie wnętrz, małe i duże maszyny, wyposażenie łazienek, pojazdy, części do pojazdów

Faza 2 (23-27 października 2013)

Dom i dekoracja wnętrz to najważniejsze tematy fazy drugiej. Wystawiana będzie ceramika artystyczna i zwykła, instrumenty optyczne i zegarki, artykuły rzemieślnicze, meble, produkty ze szkła, produkty do pielęgnacji ciała, produkty z tkanin i rattanu, materiały biurowe.

Faza 3 (31 października – 4 listopada 2013)

Faza trzecia to głównie moda: odzież i tekstylia. Możemy zatem zobaczyć odzież, dywany, gobeliny, torby i walizki, modne dodatki, jedzenie i herbata, obuwie, futra i skóry, torebki, tekstylia domowe, biżuteria, urządzenia medyczne, produkty ochrony zdrowia, produkty sportowo-rekreacyjne, ręczniki, bielizna.