Targi kantońskie 2013 – edycja jesienna

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja targów importowo-eksportowych w Kantonie (Guangzhou, południe Chin). Serdecznie zapraszamy. Jest to znakomita okazja do nawiązania kontaktu z chińskimi dostawcami. Jak co roku, targi odbywają się w dwóch edycjach. Ta przypadająca na jesień 2013 roku rozpocznie się 15 października i potrwa do 4 listopada. Prezentujemy targi kantońskie 2013 i ich podział.

W nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Pazhou zgromadzi się około 24 tys. reprezentantów różnych branż. Stoiska producentów to aż 51% ogółu wystawiających. Co roku wystawia się około 150 tys. produktów. Rok w rok niemal połowa to nowości.

Targi Kantońskie 2013

Jesienne Targi Kantońskie są podzielone na trzy fazy. Poniżej prezentujemy wspomniany podział i zaznaczamy co w danej fazie będzie można zobaczyć:

Faza 1 (15-19 października 2013)

Faza pierwsza to głównie różnego rodzaju produkty przemysłowe. Można na niej zobaczyć m.in. produkty chemiczne, materiały budowlane i dekoracyjne, komputery, produkty elektroniczne, podłogi, wyposażenie wnętrz, małe i duże maszyny, wyposażenie łazienek, pojazdy, części do pojazdów.

Faza 2 (23-27 października 2013)

Dom i dekoracja wnętrz to najważniejsze tematy omawianej fazy drugiej. Wystawiana będzie ceramika artystyczna i zwykła, instrumenty optyczne i zegarki, artykuły rzemieślnicze, meble, produkty ze szkła, produkty do pielęgnacji ciała, produkty z tkanin i rattanu, materiały biurowe.

Faza 3 (31 października – 4 listopada 2013)

Faza trzecia to przede wszystkim moda: odzież i tekstylia. Możemy zatem zobaczyć odzież, dywany, gobeliny, torby i walizki, modne dodatki, jedzenie i herbata, obuwie, futra i skóry, torebki, tekstylia domowe, biżuteria, urządzenia medyczne, produkty ochrony zdrowia, produkty sportowo-rekreacyjne, ręczniki, bielizna.

Szkolenie: Import z Chin

Zapraszamy do uczestnictwa. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z chińskimi przedsiębiorcami i obejrzenia reprezentowanych przez nich towarów. Wszystkim planującym rozpoczęcie importu z Państwa Środka polecamy udanie się do Chin, w celu odwiedzenia targów. Targi Kantońskie to targi cieszące się największym powodzeniem. Są to jedne z popularniejszych i największych targów. Co roku są tłumnie odwiedzane.

Oceń post

3.4 / 5. Ilość głosów: 5