Targi CMEF 2024 w Szanghaju i Shenzhen 

Targi handlowe stanowią idealną szansę na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie określonej dziedziny lub nawet pozyskanie nowych kontaktów. Targi CMEF, będące jednymi z najbardziej znaczących targów branży medycznej na świecie, zapraszają na swoją kolejną odsłonę wydarzenia. Co wydarzy się podczas targów CMEF 2024? 

cmef 2024

Czym jest CMEF? 

China International Medical Equipment Fair (CMEF), czyli Chińskie Międzynarodowe Targi Sprzętu Medycznego, to wiodąca na świecie platforma technologii medycznych i zdrowotnych. Zapewnia ona kompleksową prezentację postępu technologicznego i rozwiązań z całego łańcucha branży medycznej. 

CMEF poświęcony jest trendom branżowym, innowacjom technologicznym oraz wspieraniu przyszłych możliwości biznesowych i rozwoju, przyczyniając się do globalnego rozwoju branży medycznej.  

Bezpłatna konsultacja

Podstawowe informacje o CMEF 2024 

CMEF 2024 w Szanghaju 

Termin: 11-14 kwietnia 2024 roku 

Miejsce: National Convention and Exhibition Centre, Szanghaj 

CMEF 2024 w Shenzhen 

Termin: 12-15 października 2024 roku  

Miejsce: Shenzhen International Convention and Exhibition Centre, Shenzhen  

Strona internetowa: cmef.com.cn/en 

cmef targi handlowe
Zdjęcie: cmef.com.cn/en/Information?cid=9

Dlaczego warto wziąć udział w targach CMEF? 

CMEF to będąca w światowej czołówce platforma targowa obejmująca szereg wyrobów medycznych. Targi stanowią idealną sposobność do eksportu sprzętu medycznego na rynek chiński. Podczas wydarzenia o tak prestiżowym charakterze, można również zaprezentować swój produkt oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Importerzy za to mogą poznać nowinki w branży i pozyskać nowych dostawców. 

Chińskie Międzynarodowe Tragi Sprzętu Medycznego, zostały zapoczątkowane w 1979 roku i nadal po wielu latach utrzymują wysoki poziom, regularnie prezentując najnowsze innowacje. Oprócz wystaw urządzeń medycznych, targi oferują również prezentowanie najważniejszych osiągnięć branży medycznej w zakresie usług takich jak m.in.: 

  • obrazowanie medyczne 
  • diagnostyka in vitro 
  • diagnostyka molekularna 
  • innowacje w rehabilitacji. 

CMEF stworzył również liczne wpływowe podmarki w branży medycznej, które zapewniły wiele nowych rozwiązań w medycynie. Są to wydarzenia takie jak: 

  • Międzynarodowy Pokaz Produkcji i Projektowania Komponentów (ICMD) 
  • Kongres CMEF 
  • Obrazowanie CMEF 
  • CMEF IVD 
  • CMEF Indonezja 
  • CMEF Pekin Beijing International Rehabilitation and Personal Health Show. 
cmef wystawy
Zdjęcie: cmef.com.cn/en/Information?cid=9

Czego możemy spodziewać się podczas targów CMEF? 

Ponad 7000 producentów urządzeń medycznych z ponad 30 różnych krajów i regionów corocznie wystawia swoje produkty i usługi na CMEF. Ponadto, wydarzenie gromadzi około 2000 specjalistów oraz prawie 200 000 odwiedzających i kupujących, wśród których znajdują się agencje zaopatrzenia, szpitale i sprzedawcy z ponad 100 krajów. Ponad 95% uczestników i wystawców deklaruje powrót na kolejne edycje targów CMEF. 

Jak zarejestrować się na targi CMEF? 

Przed wzięciem udziału w targach warto odpowiednio wcześniej dokonać rejestracji online za pośrednictwem oficjalnej strony Międzynarodowych Targów Sprzętu Medycznego CMEF.  

Odwiedzający mają możliwość bezpłatnej rejestracji online lub bezpośrednio na miejscu za opłatą w wysokości 100 CNY. 

Warto pamiętać, że liczba miejsc zarówno dla wystawiających, jak i odwiedzających jest ograniczona. Zalecamy być na bieżąco z komunikatami na stronie wydarzenia i zarejestrować się, gdy zapisy zostaną otwarte. 

Targi CMEF – dodatkowe informacje 

Organizatorzy wydarzenia oferują pomoc w sprawach organizacyjnych związanych z wzięciem udziału w targach CMEF. Na stronie internetowej targów można znaleźć dane kontaktowe do wyznaczonych przedstawicieli, pomagających w rezerwacji hotelów, przelotów, czy asyście w procesie ubiegania się o wizę. 

Co więcej, na stronie udostępnione są informacje dotyczące hoteli, przejazdów samochodami oraz miejsca organizacji wydarzenia. Organizatorzy dostarczają również wiele przydatnych wskazówek o głównych atrakcjach turystycznych oraz o tym, jak poruszać się po obu miastach.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1