Życzenia z okazji Chińskiego Nowego Roku od ChinskiRaport.pl

Chiński Nowy Rok rozpocznie się już 5 lutego 2019. Będzie to Rok Ziemistej Świni i potrwa do 24 stycznia 2020. Wszystkim naszym czytelnikom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Chińskiego Nowego Roku: 恭喜发财! W Chinach świnia kojarzy się ze szczęściem i bogactwem, dlatego życzymy Wam, aby Rok Świni przyniósł jak najwięcej radości i pomyślności. W szczególności życzymy Wam samych sukcesów w kontaktach i handlu z Chinami. Jako ChinskiRaport.pl postaramy się w tym roku dostarczać Wam jeszcze więcej treści na temat prowadzenia biznesu z Państwem Środka.

życzenia z okazji Chińskiego Nowego Roku

Chiński Nowy Rok 2019

Jeśli współpracujecie z chińskim kontrahentem, pamiętajcie, żeby złożyć mu życzenia z okazji Chińskiego Nowego Roku. Jest to bowiem dla Chińczyków bardzo ważny czas. Chiński Nowy Rok, znany też jako Święto Wiosny (Chunjie 春节) to najbardziej hucznie obchodzone święto w Państwie Środka. Jest to okres, gdy wszyscy wracają do swoich domów, aby spotkać się ze swoimi bliskimi. Świętowanie przebiega w bardzo radosnej atmosferze. Przeczytaj na temat tradycji związanych z Chińskim Nowym Rokiem .

Pamiętajcie również, że czas Chińskiego Nowego Roku to dla Chińczyków okazja do długiego odpoczynku od pracy. Komunikacja z chińskim dostawcą jest więc w tym okresie utrudniona. Prowadząc handel z Chinami, przy planowaniu zamówień i wyjazdów służbowych zawsze należy brać pod uwagę chińskie święta. Dni wolne od pracy w Chinach w 2019 roku możecie śledzić na bieżąco w naszym kalendarzu.

Świnia to ostatnie zwierzę z dwunastu w chińskim zodiaku. Dlatego jest to dobry czas na podsumowania i sporządzenie planów na kolejne lata. Po Roku Świni cykl rozpocznie się od nowa wraz z nadejściem Roku Szczura, co nastąpi 25 stycznia 2020 roku. Natomiast kolejny Rok Świni dopiero w 2031 roku.

Chociaż Chińczycy w okresie Święta Wiosny odpoczywają nawet przez dwa tygodnie, ChinskiRaport.pl pracuje bez żadnych przerw i przestojów. Raporty na temat chińskich firm można zamawiać przez cały czas. Zapraszamy do kontaktu.

Import z Chin w 2021

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1