Współpraca pomiędzy ChinskiRaport.pl i AIESEC Warszawa SGH

Chiny już na wyciągnięcie ręki. Właśnie ruszył innowacyjny projekt organizacji studenckiej AIESEC Warszawa SGH. Jest on skierowany do przedsiębiorstw naszego regionu. Dzięki współpracy z organizacją mają one niepowtarzalną możliwość zatrudnienia na praktykę najzdolniejszych studentów pochodzących z Chin.

AIESEC Warszawa SGH

Chinskiraport.pl – AIESEC Warszawa SGH

China Partner to jeden z projektów przeprowadzanych przez organizację AIESEC w ramach Międzynarodowego Programu Praktyk. Celem wspomnianego projektu jest umożliwienie młodym osobom nabycia zawodowego doświadczenia za granicą. Jest to jednak pierwsza inicjatywa w Polsce skupiająca się wyłącznie na współpracy polsko- chińskiej.
Praktyka trwa od 6 tygodni do roku. Chcąc wyjść naprzeciw firmom ubiegającym się o praktykanta, organizacja zajmuje się załatwianiem wszelkich formalności związanych z pobytem chińskiego studenta w Polsce. Do jej zadań należy także wybranie kilku specjalnie wyselekcjonowanych kandydatów odpowiadającym wymaganiom firmy. Spośród nich firma decyduje się na najodpowiedniejszego.

Szkolenie: Import z Chin

O udział w projekcie może ubiegać się każde przedsiębiorstwo, które stawia na rozwój i innowację. Jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia pomocy językowej i nowatorskich pomysłów, a także do zyskania potencjału na rozszerzenie działalności na rynki chińskie. Ponadto praktykant z Chin to nieoceniona pomoc w zrozumieniu kultury korporacyjnej tego kraju i w uzyskaniu wiedzy na temat partnera chińskiego.
AIESEC to największa organizacja studencka na świecie. Zrzesza ok. 50 000 młodych ludzi z ponad 110 państw. Głównym założeniem AIESEC Polska jest umożliwienie młodym ludziom rozwoju osobistego i zawodowego poprzez międzynarodowe praktyki i wolontariaty oraz propagowanie tolerancji i zrozumienia międzykulturowego w polskich firmach i innych instytucjach.
W celu uzyskania szczegółowych informacji o praktykach należy zgłosić się do koordynatorki projektu (dsobkowska@gmail.com) lub odwiedzić stronę internetową www.sgh.aiesec.pl

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0