Wirtualne targi HKTDC

Obecna sytuacja na świecie wymaga od pracowników najróżniejszych branż przystosowania się do pracy zdalnej. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano wiele masowych wydarzeń, w tym targi handlowe. Część z nich zwróciła się do świata cyfrowego. Pod nazwą Spring Virtual Expo kryją się wirtualne targi organizowane przez HKTDC.

Wirtualne targi HKTDC

Wirtualne targi HKTDC

Celem targów organizowanych przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) jest danie możliwości ekspansji biznesu małych i średnich hongkońskich przedsiębiorstw na świecie. Niestety, w sumie osiem wydarzeń planowanych na tę wiosnę zostało przesuniętych na lipiec. W ramach rekompensaty jednak zostały uruchomione wirtualne targi pod nazwą Spring Virtual Expo. Będą one trwać przez miesiąc od 1 kwietnia. W ramach wirtualnych targów i poza nimi odbywają się wartościowe webinaria, pozwalające na osiąganie lepszych obrotów przez startupy jak i pozostałe przedsiębiorstwa.

Strona internetowa: info.hktdc.com/virtualexpo

Co konkretnie będzie dostępne podczas wirtualnych targów?

Na stronie targów dostępnych jest ponad 130 tys. cenionych dostawców gotowych do nawiązania współpracy. Informacje publikowane przez nich są rzetelnie weryfikowane. Oczekuje się, że szeroko promowane targi przyciągną ponad dwa milionów zainteresowanych nabywców.

Wirtualne targi HKTDC skupią się na tematach: technologia (oświetlenie oraz elektronika), prezenty, styl życia, uroda oraz moda. Dostępne będą takie artykuły jak akcesoria komputerowe, elektronika użytkowa, urządzenia do domu, prezenty, zabawki, produkty dla niemowląt, artykuły papiernicze, biżuteria, zegarki, okulary, modne akcesoria, odzież, produkty zdrowotne oraz z branży kosmetycznej, i wiele więcej.

Aby zaspokoić różne potrzeby w poszukiwaniu rozmaitych produktów, globalni nabywcy otrzymają spersonalizowane rekomendacje produktów za pośrednictwem kanałów online, takich jak media społecznościowe, reklamy internetowe i poczta elektroniczna. Sprawi to szybsze domykanie transakcji między kupującym a sprzedającym. Położy to również kres wiecznemu przekopywaniu się przez niezadowalające oferty po stronie kupujących. Aby skorzystać z tej usługi, należy się zarejestrować na stronie jako nabywca, a następnie określić swoje wymagania. Dla zainteresowanych dostępna jest specjalna platforma z opcją składania niewielkich zamówień do 1000 sztuk.

Na naszej stronie znajdziesz listę przełożonych targów handlowych. Wirtualne targi organizowane przez HKTDC są z pewnością ciekawą alternatywą dla wyszukiwania dostawców klasyczną metodą.

Jeśli wciąż nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy usługę wyszukania dostawców danego produktu lub w ramach danej branży.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7