Wirtualne Expo – Materiały budowlane

Trzeci dzień Wirtualnego Expo Chiny-Polska dobiegł końca. 8 maja 2020 zaprezentowali się prelegenci najlepszych dostawców z branży materiałów budowlanych. Poniżej przedstawiamy zestawienie firm z najważniejszymi informacjami. Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić wirtualne expo to zapraszamy do śledzenia strony Trade China Homelife w serwisie Facebook lub śledzenia naszego profilu ChinskiRaport.pl, gdzie udostępniamy relację na żywo z wydarzenia. Jeśli chcesz uzyskać bezpośredni kontakt do któregoś z producentów, zarejestruj się na stronie Trade China Homelife lub napisz do nas wiadomość na kontakt@chinskiraport.pl. Kontakt i negocjacje cen z wystawcami możliwe są tylko po rejestracji.

Wirtualne Expo - Materiały budowlane

Zapoznaj się także z naszymi artykułami podsumowującymi poprzednie dni targów:

Wirtualne Expo – Elektronika użytkowa

Wirtualne Expo – Odzież i tekstylia

Harmonogram dalszych wystąpień producentów

Bezpłatna konsultacja

Dostawcy materiałów budowlanych na Wirtualnym Expo Chiny – Polska 2020

Wirtualne Expo – Wenzhou Boden Electric Appliance Co., Ltd.

Firma została założona w 2009 roku. Zatrudnia ponad 200 pracowników a zysk z jej średniej rocznej sprzedaży wynosi 80 mln RMB. Wenzhou Boden Electric Appliance sprzedaje swoje produkty do ponad 60 krajów i regionów na świecie. Firma posiada wszelki potrzebne certyfikaty potrzebne do importu do krajów UE i nie tylko. Wenzhou Boden Electric Appliance specjalizuje się w produkcji gniazdek elektrycznych.

Wirtualne Expo - Materiały budowlane
Wenzhou Boden Electric

Ningbo Ningshing Trading Group Inc.

Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie produktów hydraulicznych i sanitarnych zgodnych z normami ISO9001. Obecny obrót handlowy firmy wynosi ponad 50 mln USD. Aktualnie Ningo Ningshing Trading Group jest strategicznym dostawcą akcesoriów sanitarnych dla wszystkich głównych, międzynarodowych korporacji handlowych na Bliskim Wschodzie, Ukrainie, Rosji, Japonii, Meksyku i Ameryce Południowej.

Wirtualne Expo - Materiały budowlane
Ningo Ningshing Trading Group

Wirtualne Expo – Zhejiang Royal Garden Tool Manufacture Co., Ltd.

Firma została założona w 2010 roku i zatrudnia od 100 do 200 pracowników. Zhejiang Royal Garden Tools Manufacture specjalizuje się w produkcji elektronarzędzi przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu. Firma słynie z bardzo dobrej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Wszystkie produkty firmy są zgodne z normą ISO9001.

Główne produkty firmy to:

  • piły łańcuchowe,
  • kosiarki,
  • trymery do koszenia trawy i wiele innych.
Wirtualne Expo
Chiny - Polska Expo
Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7