Targi WARSAW BUILD 2013

Zapraszamy wszystkie firmy na Warsaw Build 2013 – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – nowa platforma biznesowa branży budowlanej

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013, która odbędzie się w dniach 10-12 września 2013, jest jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych w bran

ży budowlanej organizowanym na terenie Polski. Podczas trzech dni zaprezentowane będą najlepsze materiały budowlane, narzędzia budowlane oraz sprzęt budowlany, specjaliści skoncentrują się na tematach, dotyczących szczegółów branży budowlanej takich jak: projekty, stolarka budowlana, ogrzewanie, suche mieszanki czy izolacje.

Warsaw Build

Międzynarodowe Targi WARSAW BUILD 2013 oferują platformę biznesową do spotkań face-to-face, dostęp do aktualnej wiedzy oraz możliwość wymiany doświadczeń między największymi przedstawicielami z branży. Rynek branży budowlanej, mimo że rośnie coraz większy sceptycyzm i jeszcze większa niepewność, wciąż się rozwija, a krajowa produkcja budowlana dynamicznie wzrasta. Jednak nie ulega wątpliwości to, że branża budowlana wymaga innowacji i nowych technologii, każdy, kto chce skutecznie w tej branży działać musi znać tendencje i trendy, wyznaczające dalsze kierunki rozwoju. W dobie kryzysu gospodarczego nie ma prostego przepisu na sukces, ale jedno jest pewne liczy się innowacyjność i bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013 dzielą się na cztery sektory:

– Materiały budowlane,
– Chemia budowlana,
– Narzędzia budowlane,
– Sprzęt budowlany.

Podczas I edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013 zostaną zaprezentowane najnowsze trendy, technologie, produkty i usługi z zakresu budownictwa. W ciągu trzech dni w nowoczesnej hali EXPO XXI uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą produktową, nowościami i tendencjami na rynku oraz uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych oraz warsztatach.

O Organizatorze:

Firma Lentewenc jest częścią ITE Group Plc., która co roku organizuje ponad 200 imprez targowych w 14 krajach. W samym 2011 roku firma sprzedała ponad 600 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Jej klientami są firmy, które rozumieją korzyści płynące z bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. Grupa ma na koncie niezliczone imprezy, wiodące na międzynarodowym rynku targów.
Spektrum tematyczne eventów zawiera w sobie wszystko: od niszowych konferencji specjalistycznych, do wielkich i prestiżowych już imprez targowych, takich jak największe targi w Rosji – Targi Budownictwa i Wnętrzarstwa MosBuild.

Grupa powstała w 1991 roku, kiedy jej założyciele stworzyli serię wystaw targowych w Rosji i CIS, których podstawowym założeniem było promowanie nowych możliwości dla rozwijających się rynków ekonomicznych.
Dzisiaj rynki te pozostają dużą częścią siły rynkowej ITE, co znajduje odzwierciedlenie w sieci biur i portfolio eventowym w krajach takich jak Rosja, Ukraina, Kazachstan, Azerbejdżan, Indie, Turcja czy Uzbekistan.

Kontakt dla mediów:

Anna Bobrownicka
a.bobrownicka@lentewenc.com