Targi WARSAW BUILD 2013

Zapraszamy wszystkie firmy na Warsaw Build 2013 – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – nowa platforma biznesowa branży budowlanej.

Pierwsza edycja WARSAW BUILD 2013 – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie odbędzie się w dniach 10-12 września 2013. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w branży budowlanej organizowanym na terenie Polski. Podczas trzech dni zaprezentowane będą najlepsze materiały budowlane, narzędzia budowlane oraz sprzęt budowlany. Specjaliści skoncentrują się na tematach, dotyczących szczegółów branży budowlanej takich jak: projekty, stolarka budowlana, ogrzewanie, suche mieszanki czy izolacje.

Międzynarodowe Targi Warsaw Build 2013

Warsaw BUILD 2013 – Międzynarodowe Targi

Międzynarodowe Targi WARSAW BUILD 2013 oferują platformę biznesową do spotkań face-to-face. Ponadto oferują dostęp do aktualnej wiedzy oraz możliwość wymiany doświadczeń między największymi przedstawicielami z branży. Rynek branży budowlanej, mimo że rośnie coraz większy sceptycyzm i jeszcze większa niepewność, wciąż się rozwija. Krajowa produkcja budowlana dynamicznie wzrasta. Jednak nie ulega wątpliwości to, że branża budowlana wymaga innowacji i nowych technologii. Każdy, kto chce skutecznie w tej branży działać musi znać tendencje i trendy, wyznaczające dalsze kierunki rozwoju. W dobie kryzysu gospodarczego nie ma prostego przepisu na sukces, ale jedno jest pewne liczy się innowacyjność i bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013 dzielą się na cztery sektory:

  • materiały budowlane,
  • chemia budowlana,
  • narzędzia budowlane,
  • sprzęt budowlany.

Podczas I edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013 zostaną zaprezentowane najnowsze trendy, technologie, produkty i usługi z zakresu budownictwa. W ciągu trzech dni w nowoczesnej hali EXPO XXI uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą produktową, nowościami i tendencjami na rynku oraz uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych oraz warsztatach.

O Organizatorze:

Firma Lentewenc jest częścią ITE Group Plc., która co roku organizuje ponad 200 imprez targowych w 14 krajach. W samym 2011 roku firma sprzedała ponad 600 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Jej klientami są firmy, które rozumieją korzyści płynące z bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. Grupa ma na koncie niezliczone imprezy, wiodące na międzynarodowym rynku targów.
Spektrum tematyczne eventów zawiera w sobie wszystko: od niszowych konferencji specjalistycznych, do wielkich i prestiżowych już imprez targowych, takich jak największe targi w Rosji – Targi Budownictwa i Wnętrzarstwa MosBuild.

Grupa powstała w 1991 roku, kiedy jej założyciele stworzyli serię wystaw targowych w Rosji i CIS, których podstawowym założeniem było promowanie nowych możliwości dla rozwijających się rynków ekonomicznych.
Dzisiaj rynki te pozostają dużą częścią siły rynkowej ITE, co znajduje odzwierciedlenie w sieci biur i portfolio eventowym w krajach takich jak Rosja, Ukraina, Kazachstan, Azerbejdżan, Indie, Turcja czy Uzbekistan.

Kontakt dla mediów:

Szkolenie: Import z Chin

Anna Bobrownicka
a.bobrownicka@lentewenc.com

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2