Transport z Chin a portal ShipHub.pl

Transport z Chin niejednokrotnie może okazać się wiodącym problemem przy imporcie towarów z Państwa Środka. W tym celu, aby ułatwić wam to zadanie stworzyliśmy porównywarkę cen transportu – ShipHub.pl

ShipHub.pl

Stale zmieniające się stawki transportu

Po wielu latach pracy i przebytych rozmowach okazuje się, że transport jest jednym z najbardziej frustrujących problemów przy imporcie towarów z Chin. Stawki transportu stale ulegają zmianie, a między ofertami spedytorów również pojawiają się wielkie różnice. To najczęstsze problemy na jakie skarżą się firmy, korzystające z usług transportowych. Zazwyczaj to właśnie cena staje się kluczowym elementem przy wyborze środka transportu.

Ceny zmieniają się w zależności od miejsca wysyłki i miejsca odbioru towarów. Duże znaczenie ma również co transportujemy i w jaki sposób. Transport morski na pewno będzie tańszy niż transport lotniczy. Jednakże czas dostawy zdecydowanie się wtedy wydłuży. Jest wiele aspektów, na które warto zwrócić uwagę.

Zmiany cen ze względu na święta

Warto pamiętać również o tym, że ceny w okresie świątecznym (w Polsce, jak i w Chinach) będą wzrastać. W wielu przypadkach ceny zależne są od sezonu. W okresie świątecznym prawdopodobnie wydłuży się również czas dostawy.

Przed podjęciem decyzji o importowaniu towarów z Chin zalecamy zapoznanie się zarówno z kalendarzem chińskich świąt jak i polskich.

Szkolenie: Import z Chin

Sposoby transportu towarów z Chin

Handel międzynarodowy przyczynił się do rozwoju logistyki transportu. Sprowadzając towary z Chin mamy możliwość wyboru między wieloma sposobami dostawy produktów. Decyzje dostosowujemy do własnych potrzeb.

Ostatnio najpopularniejszym środkiem transportu staje się transport kolejowy. Cenowo i czasowo znajduje się pomiędzy transportem morskim i lotniczym. Ceny za transport nie są tak wysokie jak w przypadku transportu lotniczego, natomiast czas dostawy jest zdecydowanie krótszy niż przy wyborze transportu morskiego.

Transport morski jest najtańszym środkiem transportu, jednakże czas dostawy waha się w przedziale 30-40 dni.

Transport lotniczy dostarczy nam towary bardzo szybko, niestety jednak trzeba liczyć się z bardzo wysokimi kosztami dostawy.

ShipHub.pl

Portal ShipHub.pl – porównywarka cen transportu

W celu ułatwienia wyboru odpowiedniego środka transportu przygotowaliśmy porównywarkę cen ShipHub.pl. Dzięki porównywarce można sprawdzić ile będzie kosztować transport towarów i porównywać oferty firm spedycyjnych.

Poniżej prezentujemy przykładowo wypełnione formularze, które należy uzupełnić przy wyborze opcji transportu morskiego lub kolejowego.

Firmy spedycyjne na portalu ShipHub.pl

Strona oferuje darmową wycenę i bazę najlepszych firm spedycyjnych w całym kraju. Współpracujemy z wieloma firmami i cały czas poszukujemy nowych. Chcemy ułatwić wam wyszukanie odpowiedniego spedytora i zaoszczędzić wasz czas.

ShipHub.pl to porównywarka cen transportu z Chin, która pozwala określić wymagania co do transportu. Wystarczy wypełnić krótki formularz a wyselekcjonowane przez nas najbardziej zaufane firmy spedycyjne skontaktują się, przedstawiając swoje propozycje cenowe. Oferty spedytorów i aktualne wyceny transportu znajdują się teraz w jednym miejscu.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 6