Targi w Chinach – Targi żywności, SIAL CHINA 2013

Polska żywność ma opinie produktów dobrych jakościowo i naturalnych. Uważa tak również wielu Chińczyków. Jest to jedna z nielicznych kategorii w której Polska ma szanse konkurować o największy rynek Świata. Gdzie warto zaprezentować polskie mięsa, słodycze czy wódkę chińskim przedstawicielom branży spożywczej? Bez wątpienia najlepszą okazją są coroczne targi w Chinach w Szanghaju: SIAL China, największe targi żywności i napojów nie tylko w Chinach ale i całej Azji.

SIAL CHINA

CHINA SIAL 2013

Już niedługo bo w maju 2013 kolejna edycja, na którą przybędzie więcej niż dwa tysiące wystawców i ponad 45 tysięcy odwiedzających. Prezentując nasze produkty na SIAL mamy możliwość pozyskania nowych klientów. Nie tylko z Chin ale także Tajlandii, Japonii, Singapuru, Wietnamu, Filipin oraz wielu innych państw.

Targi SIAL odbywają się w Chinach od 1999 roku. Jeżeli poważnie myślimy o długoterminowym przedsięwzięciu jakim jest eksport do Chin z pewnością wyjazd na SIAL będzie dobrą inwestycją pieniędzy i czasu. Mimo wszystko warto pamiętać że poznając nowych kontrahentów warto sprawdzić czy są wiarygodni i mają rzeczywiście deklarowaną siłę nabywczą na nasze produktu. Wszystkie targi w Chinach po za dobrymi wiarygodnymi przedsiębiorstwami są też chętnie odwiedzane przez oszustów i naciągaczy.

Dziś ciągle stawiamy na import z Chin, ale eksport do Państwa Środka to też bardzo dobra strategia dla rozwoju całego kraju jak i poszczególnych regionów czy przedsiębiorstw.

Polskie produkty spożywcze mają szanse zawojować gigantyczny rynek chiński. Niestety w odróżnieniu od naszych europejskich sąsiadów, którzy zarabiają w Chich miliardy euro, nasze firmy na targach w Chinach występują w bardzo rzadko, licząc że klient azjatycki przyjedzie do nich. Pozostaje mieć nadzieję że rodzime firmy dostrzegą w końcu potencjał tamtejszego rynku i będą konkurować z Włochami, Niemcami czy Francuzami o największy rynek Świata, rynek na którym, produkty z Europy kojarzone są z najwyższą jakością i luksusem.

targi SIAL w Chinach

Targi w Chinach: SIAL China 2013

Data: 7-9 maja 2013

Miejsce: Shanghai New International Expo Center

Oficjalna strona targów: www.sialchina.com

Rejestracja: www.sialchina.com/visitors-registration-2

Pobliskie hotele:

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0