Targi wyposażenia wnętrz w Chinach

We współczesnym świecie wyposażenie wnętrz nie jest tylko kwestią funkcjonalną. Od wystroju naszego domu czy biura uzależniamy swoje samopoczucie. Zaś wygląd lokali usługowych staje się czynnikiem decyzyjnym w procesie zakupowym. Ciągle zmieniające się trendy, za którymi podążamy sprawiają, że rynek wyposażenia wnętrz, mebli i dekoracji bardzo dobrze się rozwija, a popyt na tego produkty wciąż rośnie. Na rynku chińskim możemy znaleźć producentów oferujących w bardzo atrakcyjnych cenach meble i artykuły dekoracyjne zarówno te klasyczne, jak i nowoczesne, zaskakujące formą. Aby rozpocząć import tego typu produktów należy pojechać na targi wyposażenia wnętrz w Chinach. W Państwie Środka organizowane są targi wielu branży. Najwięcej wydarzeń poświęconych wyposażeniu wnętrz odbywa się w marcu, lipcu i wrześniu. Przed wyjazdem na targi warto dokładnie zapoznać się z tym, jakimi produktami jesteśmy zainteresowani i na tej podstawie wybrać wydarzenie, na które chcemy się udać. Poniżej przedstawiamy najważniejsze targi wyposażenia wnętrz w Chinach.

targi wyposażenia wnętrz w Chinach

Targi wyposażenia wnętrz w Chinach

W celu wyszukania targów w Chinach z konkretnej branży, skorzystać można z naszej wyszukiwarki targowej. Jeśli wybierasz się na targi wyposażenia wnętrz w Chinach, zachęcamy do zaznajomienia się z poniższą listą. Przedstawiamy na niej wybrane wydarzenia z branży na najbliższy rok. Przed rozpoczęciem importu, zapoznaj się również ze stawkami celnymi na artykuły wyposażenia wnętrz i meble z Chin.

Szkolenie: Import z Chin

Targi wyposażenia wnętrz w Chinach:

Home Furnishing Expo Shenzhen

Miejsce: Shenzhen Convention & Exhibition Center, Shenzhen

Strona internetowa: hometexexpo.com

Na targach zostaną wystawione produkty wystroju wnętrz, tekstylia i tkaniny, materiały tekstylne, tkaniny, wyroby gotowe, tapety, zasłony, projekty komputerowe i stoły, maszyny tekstylne i sprzęt, miękkie łóżka i pościel oraz powiązane z wystrojem i projektowaniem wnętrz usługi i produkty.

Intertextile Shanghai Home Textiles

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Strona internetowa: intertextile-shanghai-hometextiles-spring.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html

Na targach znajdzie się 1321 wystawców. Główne działy zostaną poświęcone producentom tekstyliów domowych, motywy do projektowania, maty, pościele, poduszki, dywany, zasłony. Zaprezentowane zostaną również przędze tekstylne, artykuły tapicerskie oraz systemy druku tekstylnego.

China International Outdoor & Leisure Fair

Miejsce: China Import and Export Fair (Canton Fair Complex), Kanton

Strona internetowa: ciff-gz.com

Na targach zostaną zaprezentowane produkty kategorii: meble domowe, dekoracje wnętrz, tekstylia domowe, meble ogrodowe i produkty rekreacyjne.

China International Furniture Fair Guangzhou – Office Show

Miejsce: China Import and Export Fair (Canton Fair Complex), Kanton

Strona internetowa: ciff-gz.com

Produkty takie jak krzesła i stoły biurowe, meble biurowe, meble kabinowe i inne rodzaje mebli cieszą się największym zainteresowaniem podczas tego wydarzenia. Jest to największa wystawa na całym świecie, zaprojektowana z myślą o dostosowaniu się do konsumentów i ich zmieniających się gustów.

CBD FAIR

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Strona internetowa: cbd-china.com

Międzynarodowe targi, na których prezentowane są produkty, takie jak niestandardowe dekoracje mieszkaniowe, drzwi i okna ze stopów aluminium, drewniane drzwi i meble, technologia inteligentnego domu, dekoracje ścienne.

Shenzhen International Furniture Fair

Miejsce: Shenzhen Convention & Exhibition Center, Shenzhen

Strona internetowa: szcreativeweek.com/home_en

Głównymi tematami targów są: architektura, krajobraz, wnętrze, meble, projektowanie produktu i planowanie ogólnej wizji. Oprócz narzędzi powiązanych z architekturą i projektowaniem, znajdziemy również producentów mebli, wyposażenia domu i tekstyliów domowych.

Interzum Guangzhou

Miejsce: China Import and Export Fair Pazhou Complex, Kanton

Strona internetowa: interzum-guangzhou.com

Wiodące wydarzenie w Azji w zakresie maszyn do obróbki drewna, produkcji mebli i projektowania wnętrz. Na targach znajdziemy materiały i komponenty do produkcji mebli, maszyny, materiały i komponenty do tapicerki i pościeli, maszyny i urządzenia pomocnicze do obróbki drewna.

China International Ceramic & Bathroom Fair Foshan

Miejsce: China Ceramics Market, Foshan

Strona internetowa: en.cerambath.org

Od 2002 roku CeramBath z powodzeniem odbyły się 32 edycje targów. Wydarzenie jest poświęcone ceramice budowlanej. Na targach zostaną wystawione produkty takie jak: płytki ścienne i podłogowe, płytki dachowe, mozaika, ceramika ogrodowa, ceramika sanitarna, spa, wanny, prysznice, akcesoria łazienkowe, takie jak krany i wieszaki.

China (Foshan) International Ceramic & Bathroom Products Exhibition

Miejsce: Tanzhou International Convention and Exhibition Center, Foshan

Strona internetowa: en.cerambath.org

Targi wyposażenia wnętrz w Chinach, na których znajdziemy wszelkiego rodzaju produkty ceramiczne do zaprojektowania łazienki marzeń. Targi mają na celu zrzeszenie wszystkich ważnych obszarów produkcyjnych, głównych przedsiębiorstw, unikalnych marek i wysokiej jakości produktów.

Jinhan Fair for Home & Gifts

Miejsce: Poly World Trade Center, Kanton

Strona internetowa: jinhanfair.com

Na targach zostaną zaprezentowane dekoracje domowe, oświetlenie, ramki do zdjęć, plakaty, sztuka współczesna, tekstylia domowe, meble ozdobne, meble do salonu, meble do jadalni, meble do sypialni, meble kuchenne, dekoracje sezonowe oraz wiele innych produktów z branży dekoracji wnętrz i projektowania.

Shanghai International Central Kitchen Equipments & Technology Exhibition

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Strona internetowa: kitchenexpo.com.cn/fair/en

Na targach znajdziemy najnowsze produkty i usługi do wyposażenia kuchni. W tym sprzęt kuchenny, zestaw noży kuchennych, naczynia kuchenne ze stali nierdzewnej, kuchenki indukcyjne, sprzęt chłodniczy, zmywarki do naczyń, podgrzewacze wody.

China Wood Expo

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre, Szanghaj

Strona internetowa: en.chinawoodexpo.com

Targi są poświęcone produktom z drewna oraz technologią jego obróbki. Wystawcami na targach będę producenci mebli, podłóg drewnianych, szafek wiszących, zakłady obróbki drewna, firmy dekoracyjne, producenci materiałów budowlanych z drewna.

Luxe Home

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre, Szanghaj

Strona internetowa: chinaluxehome.com

Na targach swoje produkty prezentować będą dostawcy tkanin, zastaw stołowych, producenci stylowych mebli i ozdób, firmy produkujące wyroby rękodzielnicze, producenci dekoracyjnych obrazów i ozdób, dostawcy wyrobów szklanych i kryształowych, producenci ceramiki artystycznej, oświetlenia wnętrz kuchni i urządzeń elektrycznych, dostawcy kwiatów, producenci tapet i materiałów dekoracyjnych. Podczas Luxe Home znajdziemy wszystko potrzebne do wyposażenia wnętrz.

China International Furniture Expo (Shanghai)

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre, Szanghaj

Strona internetowa: furniture-china.cn/en-us

Na targach znajdziemy producentów, hurtowników i projektantów mebli do sypialni, jadalni, salonu, mebli ogrodowych, a także artykułów dekoracji wnętrz takich jak: oświetlenie, lampy, dywaniki i wykładziny podłogowe, sztuka, grafika i oprawa.

Furniture Manufacturing & Supply China

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre, Szanghaj

Strona internetowa: furniture-china.cn/en-us/fmc

Na targach znajdziemy płyty i panele, forniry i laminaty, sprężyny, pianki, gąbki, tkaniny i skóry, ozdobne elementy dekoracyjne, materiały dekoracyjne i profile, papier dekoracyjny i membrany, folie, taśmę krawędziową, klej, farby i wykończenia, materiały ścierne.

Home Furnishing China

Miejsce: Shanghai World Expo Exhibition and Convention Center, Szanghaj

Strona internetowa: ms.jjgle.com/en

Na targach znajdziemy producentów i dystrybutorów, którzy zaprezentują produkty wystroju wnętrz między innymi: kominki, wazony, ozdoby ogrodowe, akcesoria kuchenne i łazienkowe, półki, szafki, ozdoby i rzeźby, w tym warianty ceramiczne, szklane i kamienne, okładziny ścienne, obrazy, ramki, tkaniny i pościel, skóry.

Import z Chin w 2021

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8