Targi Warsaw Build już we wrześniu 2013

Zapraszamy wszystkie firmy na Warsaw Build 2013 – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – nowa platforma biznesowa branży budowlanej.

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013. Odbędzie się w dniach 10-12 września 2013. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych w branży budowlanej organizowanym na terenie Polski. Podczas trzech dni zaprezentowane będą najlepsze materiały budowlane, narzędzia budowlane oraz sprzęt budowlany. Specjaliści skoncentrują się na tematach, dotyczących szczegółów branży budowlanej takich jak: projekty, stolarka budowlana, ogrzewanie, suche mieszanki czy izolacje.

Więcej informacji o targach na początku września. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Targi to wspaniała okazja do poznania chińskich partnerów i obejrzenia produktów, które proponują.

Targi Warsaw Build 2013
Szkolenie: Import z Chin

Targi Warsaw Build 2013

Uczestnictwo w targach Warsaw Build to dobra okazja, aby zapoznać się z ofertą chińskich dostawców. Dzięki udziale w tym wydarzeniu, możemy osobiście poznać potencjalnych partnerów z Chin bez konieczności wyjazdu do odległego Państwa Środka. Jednocześnie przypominamy, że również w Chinach organizowanych jest wiele wydarzeń targowych związanych z branżą budowlaną, na które warto się wybrać rozwijając swój biznes. Osobiste spotkanie na targach – czy to w Europie czy w Chinach – może zaowocować pomyślną współpracą. Chińczycy bowiem przywiazują ogromną wagę do budowania trwałych osobistych relacji ze swoimi kontrahentami.

Import materiałów budowlanych

Jeśli interesuje Cię import sprzętu budowlanego lub materiałów budowlanych z Chin, zachęcamy do zapoznania się ze stawkami celnymi oraz informacjami niezbędnymi do importu zawartymi w naszych poprzednich wpisach. Korzystając z okazji, warto wspomnieć, że jeśli interesuje Cię importowanie tego typu dóbr z Chin, musisz upewnić się, aby zamawiany towar spełniał wszystkie wymagania jakościowe i bezpieczeństwa, które obowiązują na terenie Polski. Jeżeli dany towar podlega pod europejskie normy zharmonizowane, musi zostać odpowiednio przetestowany, a następnie otrzymać deklarację właściwości użytkowych (Declaration of Performance) oraz oznakowanie CE. Natomiast towary budowlane, które nie podlegają pod normy europejskie, ale są objęte polskimi normami, należy przetestować pod kątem określonych w nich standardów i nanosi się na nie znak B.

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0