Targi w Hongkongu – styczeń 2023

Hongkong nazywany jest bramą do chińskiego rynku wewnętrznego. Chiny mają ogromny potencjał rynkowy, jednak specyfika gospodarki tego kraju utrudnia wejście na niego kontrahentom z reszty świata. Dlatego Hongkong, jedno z największych światowych centrów finansowych, biznesowych i handlowych, stanowi dobre miejsce do rozpoczęcia podboju tego rynku. Perspektywy biznesowe tego miasta są nieograniczone, i jest to jeden z wielu powodów dla których jest ono jednym z najczęściej wybieranych miejsc dla wszelkiego rodzaju targów, konferencji i forum. Dowiedz się, jakie odbędą się targi w Hongkongu – styczeń 2023 rok!

Targi w Hongkongu styczeń 2023

Dobra wiadomość! Chiny zniosły obowiązek kwarantanny dla przyjezdnych. Skorzystaj z okazji i wybierz się na targi także do Chin kontynentalnych.

Targi w Hongkongu – styczeń 2023

Targi w Hongkongu odbędą się stacjonarnie. Hongkong już od dłuższego czasu jest otwarty dla gości z zagranicy. Dodatkowo, większość targów będzie możliwa do odwiedzenia także online, na platformie Click2Match Rady Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC). Usługa ta pozwala uczestniczyć w spotkaniach, prowadzić wideokonferencje czy przesyłać wiadomości między zainteresowanymi stronami bez konieczności osobistego przyjazdu do Hongkongu.

Niezaprzeczalnie jednak warto skorzystać z szansy udziału w targach stacjonarnych i zapoznać się z przedsiębiorcami zarówno z Chin, Hongkongu, jak i reszty świata. Możliwość porozmawiania z wystawcami bez pośredników oraz własnoręcznego sprawdzenia jakości towarów z całą pewnością przyniesie korzyści biznesowe.

Hong Kong Baby Products Fair

  • Kiedy: 9-12 stycznia (stacjonarnie); 9-19 stycznia (online)
  • Gdzie: Hong Kong Convention and Exhibition Centre, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong

Targi odbędą się w placówce w Hongkongu oraz zdalnie przez usługę Click2Match, ze wstępem wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia (koszt wejściówki 100 dolarów hongkońskich). Na targach będą prezentować się producenci mebli, pościeli i wszelkiego rodzaju zabawek dla dzieci, a także przedstawiane będą najnowsze technologie żywieniowe mające umilić czas posiłku najmłodszym.

Targi w Hongkongu 2023
Źródło: cantonfair.net/event/956-hong-kong-toys-games-fair
Bezpłatna konsultacja

Hong Kong Toys & Games Fair

  • Kiedy: 9-12 stycznia (stacjonarnie); 9-19 stycznia (online)
  • Gdzie: Hong Kong Convention and Exhibition Centre, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong

Targi są organizowane na miejscu w Hongkongu oraz w formie wirtualnej przez usługę Click2Match, ze wstępem tylko dla osób powyżej 18 roku życia (koszt wejściówki 100 dolarów hongkońskich). Na targach będą prezentować się światowej jakości producenci zabawek, przedmiotów kolekcjonerskich takich jak figurki i modele, ale też wszelkiego rodzaju gier VR, AR i aplikacji dedykowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nowe technologie produkcji zabawek wykorzystują najnowsze osiągnięcia inżynieryjne oraz wiedzę ekologiczną, łącząc te dwa elementy w atrakcyjny produkt.

Hong Kong International Stationery and School Supplies Fair

  • Kiedy: 9-12 stycznia (stacjonarnie); 9-19 stycznia (online)
  • Gdzie: Hong Kong Convention and Exhibition Centre, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong

Targi odbędą się zarówno stacjonarnie w Hongkongu, jak i online za pomocą usługi Click2Match. Na tej wystawie producenci będą prezentować kolekcje zarówno ekologicznych, jak i minimalistycznych artykułów biurowych, ale też niezbędnych przyborów szkolnych w wielu oryginalnych designach.

Targi w Hongkongu 2023
Źródło: wedoimport.com/trade-show/hong-kong-international-optical-fair

HKTDC Hong Kong International Wine and Spirits Fair Special Edition

  • Kiedy: 10-11 stycznia
  • Gdzie: Hong Kong Convention and Exhibition Centre, Wan Chai, Hongkong

W trakcie targów będzie można zapoznać się z producentami i sprzedawcami win z każdej części świata, selekcją szczególnie dobranych przekąsek wybranych przez światowej klasy sommelierów. Będzie też można zagłębić się w piwowarstwo i zrozumieć tajemnice stale rosnącego popytu na trunki dobrej jakości.

Styczniowe targi w Hongkongu w 2023 r. – podsumowanie

Hongkong jest jednym ze światowych liderów organizowania wystaw i targów specjalizacyjnych. Jego położenie na mapie świata umożliwia zapoznanie się ze specyfiką rynku chińskiego w środowisku języka angielskiego, bo oprócz chińskiego uznaje się go tam również za język urzędowy. Uczestnictwo w hongkońskich targach gwarantuje zapoznanie się z potencjalnymi partnerami biznesowymi i szersze zrozumienie branży.

Przed podjęciem współpracy z hongkońskim przedsiębiorcą zalecamy jego weryfikację.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 3