Targi w Hongkongu – lato 2023

Udział w targach niesie korzyści nie tylko dla dostawców czy producentów, ale także dla konsumentów i biznesmenów. Targi są okazją do osobistego spotkania przyszłych kontrahentów, obejrzenia produktów, nawiązania wartościowych kontaktów oraz poznania obecnych trendów. Podróż jest możliwa dzięki temu, że Hongkong otworzył już granice po pandemii COVID-19. Poniżej przedstawiamy targi w Hongkongu – lato 2023 r.

Targi w Hongkongu lato 2023

Targi handlowe online w Hongkongu

Nawet jeśli nie ma możliwości wzięcia udziału w targach stacjonarnych w Hongkongu, nadal można wziąć w nich udział w wersji online poprzez Click2Meet. Click2Meet stwarza możliwość zapoznania się z ofertami wystawców się i lepszego poznania potencjalnego kontrahenta. Po zgłoszeniu chęci udziału w spotkaniu online organizator wysyła link, który bezpośrednio przekierowuje do spotkania.

Bezpłatna konsultacja

Targi w Hongkongu – lato 2023

HKTDC Hong Kong Book Fair

Hongkońskie Targi Książki to jeden z corocznych targów edukacyjnych, które prezentują nowości związane z publikacjami, artykułami papierniczymi i podobnymi produktami. Wystawa podzielona jest na kilka kategorii: książki i publikacje, książki dla dzieci i młodzieży, książki religijne i duchowe, artykuły papiernicze oraz wyroby artystyczne i rzemieślnicze, artykuły hobbystyczne, produkty multimedialne, sport i rozrywka, e-książki i zasoby e-learningowe (takie jak czytniki e-booków), audiowizualne pomoce naukowe, oprogramowanie edukacyjne. Przeznaczona powierzchnia wynosi 55 100 m2. Szacunkowa frekwencja: gości 5000-20 000; wystawców 100-500.

Termin: 19 – 25 lipca 2023 r.

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Harbour Road, Wan Chai, Hongkong

Strona internetowa: hkbookfair.hktdc.com/en/index.html

Stacjonarne targi w Hongkongu lato 2023

HKTDC World of Snacks

HKTDC World of Snacks to targi prezentujące najsmaczniejsze przekąski. Te targi żywności obejmują kilka kategorii: wyroby cukiernicze, krakersy, ciasteczka, przekąski z całego świata, batony, chipsy, chrupki, zdrowe smakołyki itp. Szacunkowa frekwencja: gości do 1000; wystawców 20-100.

Termin: 19 – 25 lipca 2023 r.

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Harbour Road, Wanchai, Hongkong

Strona internetowa: event.hktdc.com/fair/worldofsnacks-en/HKTDC-World-of-Snacks

HKTDC Hong Kong Sports and Leisure Expo

Targi Sportu i Wypoczynku dzielą się na kilka kategorii, między innymi należą do nich: gry planszowe i towarzyskie, rzemieślnictwo, przedmioty do majsterkowania, rysowanie i malowanie, sprzęt fotograficzny, Smart Play i akcesoria (np. nauka kodowania, drukowanie 3D itp.), gry w piłkę, kemping, piesze wycieczki i wspinaczka, fitness i joga, produkty zdrowotne, jazda na rowerze, odzież sportowa i akcesoria, sporty wodne. Posiadacze biletów na Hong Kong Sports and Leisure Expo mogą odwiedzić również Hong Kong Book Fair i World of Snacks.

Termin: 19 – 25 lipca 2023 r.

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong

Strona internetowa:

event.hktdc.com/fair/hksportsleisureexpo-en/HKTDC-Hong-Kong-Sports-and-Leisure-Expo

Szkolenie: Import z Chin

HKTDC Beauty & Wellness Expo

HKTDC Beauty & Wellness Expo to coroczne targi mody i urody. Prezentowane produkty dzielą się na kilka głównych kategorii, do których można zaliczyć: urządzenia kosmetyczne, kosmetyki do pielęgnacji skóry, produkty do pielęgnacji włosów, produkty do masażu, produkty fitness, produkty zdrowotne, perfumy, dostawa usług kosmetycznych oraz fitness. Szacunkowa frekwencja: gości 20 000-50 000, wystawców 111.

Termin: 17 – 21 sierpnia 2023 r.

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong (wejście Harbour Road)

Strona internetowa:

event.hktdc.com/fair/hkbeautyexpo-en/HKTDC-Beauty—Wellness-Expo

HKTDC Hong Kong International Tea Fair

Hong Kong International Tea Fair stanowią jedne z najważniejszych wydarzeń dotyczących branży herbacianej. Wystawa obejmuje produkty takie jak: liście i susz herbaciany, przetworzona herbata, opakowania na herbatę, sprzęt do przetwarzania herbaty i usługi testowania, rzemiosło herbaciane (książki i rzemiosło dekoracyjne, sztuka itp.), akcesoria do herbaty, wyroby cukiernicze, słodycze, orzechy i krakersy, żywność konserwowana i marynowana, przekąski.

Termin:

  • 17 – 19 sierpnia 2023 r. – targi stacjonarne
  • 17 – 26 sierpnia 2023 r. – Click2Match

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong (wejście Harbour Road)

Strona internetowa: hktdc.com/event/hkteafair/en

Targi hongkońskie 2023

HKTDC Food Expo

Hongkońskie Targi Żywności obejmują produkty piekarnicze, napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe, napoje zdrowotne, kawę, ciastka, przekąski i wyroby cukiernicze, konserwy, mrożonki i produkty przetworzone, medycynę chińską, nabiał, owoce, warzywa, żywność ekologiczną, sosy i przyprawy, owoce morza i wiele więcej. Powierzchnia wstawiennicza wynosi 26 300 m2.

Termin:

  • 17 – 21 sierpnia 2023 r. – targi stacjonarne
  • 17 – 26 sierpnia 2023 r. – Click2Match

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Expo Drive, Wan Chai Hong Kong

Strona internetowa: hktdc.com/event/hkfoodexpo/en

HKTDC Home Delights Expo

Targi HKTDC Home Delights przedstawiają różne akcesoria z branży gospodarstwa domowego. Producenci wystawiają swoje nowe usługi i innowacyjne produkty, do których można zaliczyć akcesoria barowe, meble, sprzęt elektryczny, przybory kuchenne, w tym naczynia i sprzęt elektryczny, oświetlenie, zastawa stołowa.

Termin: 17 – 21 sierpnia 2023 r.

Adres: Centrum kongresowo-wystawiennicze w Hongkongu, 1 Expo Drive, Wan Chai, Hongkong

Strona internetowa: hktdc.com/fair/homedelights-en

Zdjęcia: HKTDC

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2