Targi w Chinach – TFMA 2013

Wiele osób myśląc „targi w Chinach” ma wyobrażanie, że to tylko okazja dla osób planujących import z Chin. Nic dziwnego, najczęściej słyszymy o targach kantońskich i podobnych do nich w innych chińskich miastach. Jednak targi w Chinach to także dobra okazja dla osób planujących wejść do Chin ze swoim produktem. Na przykład oprogramowaniem czy technologią. Wiele osób z branż marketingu, e-commerce oraz IT słyszała lub była na Technology for Marketing and Advertising w Londynie. Istnieje również szanghajska edycja tej samej imprezy. To najlepsza okazja do zaprezentowania produktów, poznania konkurencji i wstępnego feedbacku jeżeli myślimy o wejściu do Państwa Środka. Zbliżają się targi TFMA 2013.

TFMA 2013

TFMA 2013

Targi Technology for Marketing and Advertising Shanghai 2013 odbędą się w dniach 2 i 3 września bierzącego roku, oficjalna strona w języku angielskim dostępna jest TUTAJ

Targi odbywają się w centrum targowym ShanghaiMart (No. 99 Xingyi Road, Szanghaj, Chiny).

Jest wiele podobnych imprez tego typu ale nie każda prezentuje tak wysoki poziom wystawców i odwiedzających, w zeszłym roku byli wśród nich między innymi: Marketing & PR Executive (LEGO China), Marketing & PR Executive (Mercedes – Benz China), E-Marketing Manager (Sephora), Marketing Executive (Unilever) oraz wielu innych ciekawych gości, potencjalnych klientów szukających rozwiązań technologicznych do swoich firm. W zeszłym roku targi TFMA odwiedziło ponad 3000 osób.

TFMA Chiny targi

Źródło: http://www.flickr.com/photos/modera/5135848848/

Targi TFMA w Chinach odbywają się już czwarty raz, oprócz samej powierzchni wystawowej istnieje możliwość wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez praktyków rynku chińskiego z branży IT, w roku 2012 byli to min.: Amy Chen (Director of Digital Marketing, Coca-Cola China), Bruce Yan (Channel Head, Paypal), Cheng Rong (Director of Business Development, Alibaba Group), David Wang (General Manager, Precise Marketing Center, Renren). Lista prelegentów w tym roku nie jest jeszcze znana ale z pewnością będzie to grupa na najwyższym poziomie, tak jak w latach ubiegłych.

Podsumowując, jeżeli planujecie wejście na rynek chiński w sektorze nowych technologii, na pewno warto zainwestować w wyjazd na targi Technology for Marketing and Advertising 2013 w Szanghaju.

Data: 2 – 3 Września 2013

Rejestracja nie jest jeszcze otwarta ale będzie wkrótce pod tym adresem TUTAJ:

Oto lista pobliskich hoteli, kliknij, aby zarezerwować (warto zrobić to szybciej bo potem cena wzrośnie) :

Millennium Hongqiao Hotel Shanghai *****

Renaissance Yangtze Shanghai Hotel *****

The Longemont Hotel Shanghai *****

Gubei Garden Hotel Shanghai ****

Szkolenie: Import z Chin