Targi sprzętu sportowego w Chinach

Sport jest ważną częścią życia każdego człowieka. Pozwala utrzymać dobrą sylwetkę, dobrą kondycję, ale przede wszystkim ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Wiele osób dzięki różnym dyscyplinom sportu może rozwijać swoje pasje i realizować marzenia. Jest to także świetny sposób na odpoczynek i rozładowanie emocji. Nic więc dziwnego, że branża sportowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a firmy poszerzają swój asortyment. W celu rozpoczęcia importu artykułów z branży sportowej i rekreacyjnej, dobrym pomysłem jest wyjazd na targi sprzętu sportowego w Chinach. Warto zapoznać się z chińskimi targami, na których producenci prezentują swoje produkty dedykowane miłośnikom sportu i turystyki.

targi sprzętu sportowego w Chinach

Targi sprzętu sportowego w Chinach

Poniżej prezentujemy wybrane targi sprzętu sportowego w Chinach. Przed rozpoczęciem importu, zapoznaj się z również wysokością cła na wybrane produkty. W naszych poprzednich artykułach znajdziesz informacje na temat importu sprzętu fitness z Chin oraz sprzętu do sportów zimowych z Chin.

Bezpłatna konsultacja

Alpitec China

Miejsce: New China International Exhibition Center, Pekin

Oficjalna strona: fierabolzano.it/en/alpitec/home

Targi poświęcone przede wszystkim sportom zimowym. Na 4500 metrach kwadratowych pojawi się prawie 80 wystawców z 11 krajów świata.

ISPO

Miejsce: China International Exhibition Center, Pekin

Oficjalna strona: ispo.com/en/beijing

Targi poświęcone wszystkim dyscyplinom sportu oraz branży sportowej. Poczynając od strojów i akcesoriów sportowych, kończąc na profesjonalnym sprzęcie. Jedne z największych i najbardziej wpływowych targów w Chinach.

IWF SHANGHAI

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), Szanghaj

Oficjalna strona: ciwf.com.cn/en

Największe targi fitnessowe w roku. Poza tradycyjnymi wystawami sprzętu i mody sportowej, imprezie towarzyszą również pokazy oraz treningi.

targi sprzętu sportowego w Chinach

Diving Resort Travel Expo

Miejsce: Regal Shanghai East Asia Hotel, Szanghaj

Oficjalna strona: chinadiveexpo.com

Ogromna impreza poświęcona sportom wodnym i rekreacji. Zrzesza mnóstwo wystawców z całego świata, jest to więc wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Jinjiang Footwear & Sports Industry International Exposition

Miejsce: Jinjiang International Conference Center

Oficjalna strona: cn-jif.com

Targi odbywające się w południowej części Chin w prowincji Fujian. Impreza ma miejsce co roku od 1999 roku. Za każdym razem zrzesza ogromną liczbę wystawców z całego świata, prezentując wysokiej klasy obuwie sportowe przeznaczone do profesjonalnego użytku, sprzętu, jak również innych dóbr z tej branży.

China International Sporting Goods Show

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: en.sportshow.com.cn/index.html

Największe i najbardziej wpływowe targi z branży sportowej. Co roku na wydarzeniu pojawia się prawie 1500 wystawców oraz 5000 marek.

targi sprzętu sportowego w Chinach

Sports Tech Asia

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), Szanghaj

Oficjalna strona: sportstechasia.com/pre_launch/index_en.aspx

Targi nie tylko z zakresu branży sportowej, gdyż poza sprzętami i strojami sportowymi, można odwiedzić stoiska z wyspecjalizowanym sprzętem medycznym, ale też materiałami Hi-Tech. Jest to więc wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów.

Beijing Diving Resort Travel Expo

Miejsce: China National Convention Center, Pekin

Oficjalna strona: beijingdiveexpo.com

Ogromne targi dla miłośników sportów wodnych. Odbywająca się w stolicy Państwa Środka impreza co roku przyciąga tysiące wystawców oraz odwiedzających. Jeśli nie zdążymy na edycję w Pekinie – nic straconego! Targi odbywają się jeszcze w innych miastach, między innymi w Kantonie czy Szanghaju.

targi sprzętu sportowego w Chinach
Import z Chin w 2021

Fibo China

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: fibo-china.cn/en

Jedne z największych profesjonalnych targów z branży sportowej, a konkretnie fitness. Producenci mają do zaoferowania wysokiej jakości stroje sportowe odpowiadające najnowszym trendom modowym oraz sprzętu sportowego, który może posłużyć zarówno na siłowni, jak i w domowym zaciszu. Ponadto na imprezie czekają inne atrakcje jak treningi, zabawy, prelekcje.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1