Targi SIAL China 2019

Na rynku chińskim coraz bardziej rośnie zainteresowanie importowanymi produktami. Korzystając z tych możliwości zagraniczni przedsiębiorcy chętnie nawiązują współpracę z Państwem Środka, a Chiny prowadząc politykę soft power korzystają z tego i dążą do tak zwanego pokojowego wzrostu ekonomicznego. Dzięki temu obie strony odnoszą ogromne korzyści, realizując jednocześnie założenia koncepcji One Belt, One Road. Chcąc bowiem nawiązać współpracę z Chinami warto na wstępie wykonać kilka najważniejszych kroku. Przede wszystkim zapoznać się z rynkiem, dowiedzieć się jakie wymagania obejmują nasze produkty, a następnie zaprezentować je w odpowiednim miejscu. Udział w targach SIAL China otwiera drogę dla początkujących (i nie tylko) przedsiębiorców z branży spożywczej. Dają zarówno międzynarodowym, jak i lokalnym firmom możliwość zaoferowania swoich artykułów. Co ciekawe stosowana tu jest zasada 50/50, gdzie taką samą liczbę stanowią wystawcy chińscy, jak i zagraniczni.

targi SIAL China

Targi SIAL China 2019

Termin: 14-16 maj 2019

Miejsce: Shanghai New International Expo Center Szanghaj, Chiny

Oficjalna strona internetowa: sialchina.com

Są to trzecie największe targi B2B na świecie z trwającą już od 19 lat tradycją. Co roku goszczą tysiące wystawców z różnych stron świata. Warto zwrócić uwagę, że organizatorem tego wydarzenia jest Comexposium, który w swoim dorobku ma ponad 170 imprez. Oprócz targów SIAL prowadzi również SIMA, INTERMAT oraz MILIPOL, obracając się w wielu sektorach branżowych, taki jak przemysł spożywczy, moda, technologia high-tech czy też transport. Historia SIAL sięga roku 1964, gdy w Paryżu zorganizowano pierwszą wystawę. Idąc tym tropem, w przeciągu kolejnych lat dodano 7 następnych punktów na mapie, zbierając blisko 14 tysięcy wystawców z 109 krajów.

Targi SIAL China
Źródło: www.sialchina.com/sialchina/photogallery.html

Jak zarejestrować się na targi SIAL China 2019

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego SIAL China 2019 otrzymamy dostęp do indywidualnej platformy online, na której to będziemy mogli zarządzać swoim stoiskiem. Dodatkowo istnieje możliwość rozplanowania harmonogramu spotkań biznesowych za pomocą Match-Making Platform.

Czym jest Match-Making Platform

SIAL China umożliwiło swoim klientom szybką i prostą formę planowania spotkań. System online wspiera przedsiębiorców w celu odnalezienia odpowiednich kontrahentów i odwrotnie. Zarejestruj się, by skorzystać z Match-Making Platform.

Webinar: Eksport do Chin

Dlaczego warto wziąć udział w targach SIAL China 2019

Targi SIAL China to targi B2B oferujące wystawy z 21 różnych kategorii artykułów i produktów żywnościowych, win czy też wyposażenia dla branży gastronomicznej (w roku 2018 przyciągnęły 3400 wystawców z 70 różnych krajów) oraz darmowy wstęp na przedstawicieli handlowych. Międzynarodowe Targi Żywnościowe nr 1 na świecie. SIAL China daje eksporterom szansę na przedstawienie swoich produktów na rynku chińskim, zapoznanie się z lokalnymi oraz innymi zagranicznymi artykułami. Znalezienie potencjalnych klientów i partnerów, organizację spotkań oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Dokładne informacje o wystawianiu się na targach znajdziecie tutaj.

Główni partnerzy SIAL China
Główni partnerzy SIAL China

Jeśli jesteście zainteresowani jacy wystawcy brali udział w poprzednich edycjach targów, zapraszamy do zapoznania się z pełnymi listami:

Lista wystawców SIAL China 2018

W celu pogłębienia wiedzy na temat eksportu do Chin, oferujemy dla Was szkolenia eksportowe.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1