Targi oświetlenia w Chinach w 2019 roku

Produkty z branży oświetlenia są często importowane z Chin. Państwo Środka stało się wiodącym producentem w tej branży. Wraz z inicjatywą inwestowania w Chinach w ochronę środowiska i technologie oszczędności energii można przypuszczać, że przemysł oświetleniowy nadal będzie rozwijał się dynamicznie. W 2017 roku wartość produkcji oświetlenia zewnętrznego wyniosła 86,7 miliarda RMB. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy z chińskimi przedsiębiorcami jest wyjazd na targi. Targi z branży oświetleniowej organizowane są w Kantonie i uważanym za stolicę oświetlenia Guzhen, jak również innych dużych miastach chińskich. Wzrost popytu na oświetlenie ciągle rośnie. Zwiększa się w szczególności zapotrzebowanie na oświetlenie dekoracyjne przestrzeni publicznych, placów, ulic. Poniżej przedstawiamy najważniejsze targi oświetlenia w Chinach w roku 2019.

targi oświetlenia w Chinach w 2019 roku

Targi oświetlenia w Chinach

Poniżej przedstawiamy wybrane targi z branży oświetleniowej w roku 2019. Targi oświetlenia w Chinach, jak również targi z innych branż możesz wyszukać za pomocą wyszukiwarki targowej. Gdy wrócisz z targów, pamiętaj natomiast, by zweryfikować wybranego dostawcę i podjąć przemyślaną decyzję na temat współpracy.

Szkolenie: Import z Chin

D.PES Sign & LED Expo China (DPES Sign Expo)

Termin: 20-23.02.2019

Miejsce: Poly World Trade Center, Kanton

Strona internetowa: http://www.chinasignexpo.com/en/sign-china.html

Na targach zaprezentowane będą przede wszystkim cyfrowe technologie druku, znaki LED, sprzęt do grawerowania laserowego oraz wszystko, co jest związane z oznakowaniem i branżą LED.

Prolight Sound Guangzhou (PLSG19)

Termin: 24-27.02.2019

Miejsce: China Import and Export Fair Pazhou Complex, Kanton

Strona internetowa: http://www.prolightsound-guangzhou.com

Są to targi poświęcone efektom audiowizualnym, dlatego znajdziemy tam sprzęt dla profesjonalistów zajmujących się dźwiękiem i oświetleniem. Wydarzenie skupia się przede wszystkim na integracji oświetlenia i dźwięku podczas konferencji, w klubach karaoke (KTV) i podczas innych wydarzeń.

International Signs & Led Exhibition (ISLE)

Termin: 03-06.03.2019

Miejsce: China Import and Export Fair (Canton Fair Complex), Kanton

Strona internetowa: http://en.isle.org.cn/

Na 120 tysiącach metrów kwadratowych zbiorą się producenci lamp i oświetlenia LED, w tym również specjalny dział lamp dekoracyjnych oraz technologii spawanych związanych z produkcją tego typu oświetlenia.

Chengdu International Exhibition Lighting And Led

Termin: 15-18.03.2019

Miejsce: Century City International Exhibition Center Service Center of Exhibition Hall, Chengdu

Strona internetowa: http://www.ledcgo.cn/

Na targach znajdziemy oświetlenie, między innymi zewnętrzne lampy LED wysokiej mocy, oświetlenie LED high bay, złączki HPS i stalowe słupy oświetleniowe, a oprócz tego także inne produkty z działu elektroniki.

China (Guzhen) International Lighting Fair

Termin: 18-21.03.2019

Miejsce: Guzhen Convention and Exhibition Centre, Guzhen

Strona internetowa: https://en.jiagle.com/lighting-fair/

Są to bardzo ważne targi w tej branży. Guzhen nazywane jest stolicą branży oświetleniowej, ponieważ jest tam bardzo wiele fabryk produkujących takie produkty. Jest to 23. edycja tych targów, na której znajdziemy 2 tysiące wystawców.

Dpes Sign Expo China

Termin 29-31.03.2019

Miejsce: Strait International Conference and Exhibition Center, Fuzhou

Strona internetowa: http://www.chinasignexpo.com/FuZhou/en/

Na targach zaprezentowane będą cyfrowe technologie druku, drukarki atramentowe, akcesoria z nimi związane, sprzęt do grawerowania laserowego, a także akcesoria związane z branżą LED, znakowaniem i źródłami światła LED.

Expo Lighting For Commercial Properties

Termin: 26-29.04.2019

Miejsce: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), Szanghaj

Strona internetowa: http://www.hdeexpo.com/en-us/Exhibits/Expo-Lighting

Targi skupiają się na połączeniu oświetlenia, wystroju wnętrz z użyciem energooszczędnych technologii. Innymi słowy, znajdziemy tu oświetlenie wszelkiego rodzaju od zewnętrznego czy drogowego, po dekoracyjne lampki i latarki.

China (Ningbo) International Sourcing Fair on Lamps, Lanterns and Accessories & Led Illumination Exhibition

Termin: 09-11.05.2019

Miejsce: Ningbo International Conference and Exhibition Center, Ningbo

Strona internetowa: http://en.yishengexpo.com/

Lampy, latarnie, oświetlenie LED, oświetlenie żarowe znajdziemy na targach w Ningbo. Targi mają na celu wzmocnić wymianę pomiędzy chińskimi przedsiębiorcami a firmami zagranicznymi.

Guangzhou International Lighting Exhibition

Termin: 09-12.06.2019

Miejsce: Guangzhou International Lighting Exhibition, Kanton

Strona internetowa: https://guangzhou-international-lighting-exhibition.hk.messefrankfurt.com

Międzynarodowa wystawa oświetlenia, na której możemy obserwować najnowsze trendy branży. Na targach spotkamy producentów bardzo szerokiej gamy produktów oświetleniowych, np. oświetlenie techniczne, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie stanowisk pracy i fabryk, oświetlenie awaryjne, oświetlenie zasilane energią słoneczną, oświetlenie dekoracyjne.

Zanim wybierzesz się na targi oświetlenia w Chinach, zapoznaj się ze stawkami celnymi na artykuły oświetleniowe.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 6