Targi online – Maszyny przemysłowe

Podczas kolejnego dnia targów Chiny – Polska Wirtualnego Expo zaprezentowali się prelegenci najlepszych firm w Chinach produkujących maszyny przemysłowe na skalę światową. Dzisiejsi wystawcy są dostawcami takich firm jak m.in.: Leroy Merlin, OBI, Karcher czy Philips. Jeżeli przegapiliście cenne wystąpienia, to nic straconego. Poniżej przedstawiamy zestawienie firm z najważniejszymi informacjami, potrzebnymi do skontaktowania się z producentami. Przypominamy, że targi online potrwają tylko do 15 maja, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony na Facebooku lub strony Trade China Homelife. Zachęcamy również do założenia konta na oficjalnej stronie Trade China Homelife. Informujemy, że kontakt i negocjacje cen z wystawcami możliwe są tylko po rejestracji. Możecie także napisać bezpośrednio do nas na kontakt@chinskiraport.pl.

targi online

Targi online – Dom i upominki

Wirtualne Expo – Materiały budowlane

Odzież i tekstylia

Elektronika użytkowa

Dostawcy maszyn przemysłowych – Wirtualne targi Chiny – Polska 2020

Szkolenie: Import z Chin

Targi online – Lefoo Industrial Co., Ltd.

Lefoo jest wiodącą i znaną marką w branży mikropomp, czujników ciśnienia i kontroli. Jest to chińskie narodowe przedsiębiorstwo high-tech. Firma jest dostawcą i partnerem znanych na całym świecie marek Philips, Siemens, AO.Smith, Emerson, Honeywell, Pentair, czy Karcher. Produkty Lefoo Industrial są zgodne z normami CE czy FDA.

Firma specjalizuje się w produkcji m.in.:

  • pomp,
  • urządzeń do monitorowania,
  • narzędzi pneumatycznych,
  • pras hydraulicznych,
  • chłodnic.
wirtualne expo Chiny - Polska
targi online

Hangzhou Keen Tech Manufacturing Co., Ltd.

Firma jest wyspecjalizowanym producentem profesjonalnych elektronarzędzi i profesjonalnego oświetlenia roboczego. Produkty charakteryzuje dobra jakość w konkurencyjnych cenach. Hangzhou Keen Tech Manufacturing posiada także normę ISO9001.

Główne produkty firmy to:

  • lampy błyskowe,
  • lampy robocze,
  • wodoodporne lampy,
  • urządzenia grzewcze,
  • narzędzia do warsztatów.
chiny - polska expo
targi online Chiny - Polska

Targi online – Topstar Group Co., Ltd.

Firma została założona w 2015 roku. Przez 5 lat zdołała otworzyć 4 linie produkcyjne i jest w stanie wyprodukować 500 000 sztuk rocznie. 90% z nich to produkty, które sprzedawane są głównie do krajów europejskich. Głównymi klientami firmy są Leroy Merlin, Lidl, Aldi i inne markety. W Polsce Topstar Group współpracują z TOPEX, OBI, czy Biedronką. Wszystkie maszyny są zgodne z normami UE i uzyskały certyfikaty GS i CE.

targi online
chińscy dostawcy maszyn
Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 8