Targi odzieży i tekstyliów w Chinach

Tekstylia i moda to prężnie rozwijające się działy produkcji w Chinach, jak i na całym świecie. Z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie i powstają nowe marki. Organizuje się więcej targów, aby sprostać wymaganiom klienta i pokazać najnowsze panujące trendy. Imprezy te są znakomitym miejscem do odwiedzenia przez przedstawicieli firm chętnych do zawarcia współpracy z przedsiębiorstwami chińskimi. Nie tylko pozwala to na poszerzenie horyzontów w najnowszych trendach, ale również na podjęcie współpracy z jednym z największych rynków świata. Dlatego właśnie zachęcamy importerów do odwiedzenia chińskich targów i przekonania się o jakości produktów. Sprawdź gdzie odbywają się targi odzieży i tekstyliów w Chinach.

targi odzieży i tekstyliów w Chinach

Przygotowaliśmy listę targów z branży mody. W celu wyszukania targów, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu targowego. Wybierając się na targi odzieży i tekstyliów w Chinach, warto również zwrócić uwagę na targi w Kantonie. Trzecia faza targów kantońskich poświęcona jest właśnie branży modowej.

Bezpłatna konsultacja

Targi odzieży i tekstyliów w Chinach

China Wedding Expo

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona targów: chinaweddingexpo.com.cn/lan/2.html

Targi poświęcone branży ślubnej, odbywające się co roku i przyjmujące ponad 150 tysięcy odwiedzających. Zakres wystawy jest bardzo szeroki, od sukni ślubnych po profesjonalny sprzęt do fotografii i filmowania oraz wiele więcej.

SPINEXPO SHANGHAI

Miejsce: Shanghai World Expo Exhibition and Convention Center, Szanghaj

Oficjalna strona targów: spinexpo.com/shanghai

Targi przedstawiające nowości w różnego rodzaju materiałach, jak również innowacje w zakresie maszynerii do tego przeznaczonej, takich jak przędzarki i inne. Impreza pokazuje sezonowe trendy w modzie, najpopularniejsze kolory i wzory.

China International Brand Underwear Fair

Miejsce: Shenzhen Convention & Exhibition Center, Shenzhen

Oficjalna strona targów: siuf.com/en

Odbywające się rokrocznie targi dotyczące międzynarodowych marek bielizny oraz jej produkcji. Impreza zapewnia idealne warunki do zawierania kontraktów oraz spółek i dąży do rozwoju branży.

Jinjiang Footwear & Sports Industry International Exposition

Miejsce: Quanzhou

Oficjalna strona: cn-jif.com

Coroczne targi przedstawiające produkty obuwnicze, materiały dla nich przeznaczone, sprzęt sportowy i maszynerię obuwniczą. Impreza utrzymuje się w 10 największych w swojej branży.

SLGZ Shoes & Leather – Guangzhou

Miejsce: China Import & Export Fair (Canton Fair Complex), Kanton

Oficjalna strona: shoesleather-guangzhou.com

Są to najbardziej wpływowe i największe targi obuwnicze. Głównym ich celem jest zaprezentowanie nowości w sferze obuwia skórzanego, maszynerii i materiałów oraz sprzętu odpowiadającego tej branży.

Expo Life style

Miejsce: National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: expolifestyle.com

Są to stosunkowo nowe, międzynarodowe targi, przedstawiające szeroki zakres luksusowych produktów. Ta wszechstronna impreza obejmuje modę i tekstylia, biżuterię, motoryzację i inne sfery życia.

China International Fashion Brand Fair

Miejsce: Shenzhen Convention & Exhibition Center, Shenzhen

Oficjalna strona: fashionszshow.com

Odbywające się rokrocznie międzynarodowe targi mody, które gromadzą ponad 100 tysięcy odwiedzających. Wystawiane są najbardziej znane marki tej branży wraz z najnowszymi produktami.

China International Sewing & Clothing Equipment Fair

Miejsce: Wenzhou International Convention & Exhibition Center, Wenzhou

Oficjalna strona: wzsew.com/visit_notice.htm

Targi te wystawiają maszynerię do szycia, sprzęt do haftowania, maszyny do cięcia materiałów, akcesoriów i wiele więcej.

 ACLE All China Leather Exhibition

Miejsce: Shanghai New International Expo Center (SNIEC), Szanghaj

Oficjalna strona: aclechina.com/en-us

Targi organizowane przez China Leather Industry Association. Wystawiające różne produkty skórzane. Międzynarodowa impreza, która pozwala zapoznać się z wystawcami i nawiązać z nimi współpracę.

Import z Chin w 2021

Oceń post

4.9 / 5. Ilość głosów: 10