Targi odzieży i tekstyliów w Chinach

Tekstylia i moda to prężnie rozwijające się działy produkcji w Chinach, jak i na całym świecie. Z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie i powstają nowe marki. Organizuje się więcej targów, aby sprostać wymaganiom klienta i pokazać najnowsze panujące trendy. Imprezy te są znakomitym miejscem do odwiedzenia przez przedstawicieli firm chętnych do zawarcia współpracy z przedsiębiorstwami chińskimi. Nie tylko pozwala to na poszerzenie horyzontów w najnowszych trendach, ale również na podjęcie współpracy z jednym z największych rynków świata. Dlatego właśnie zachęcamy importerów do odwiedzenia chińskich targów i przekonania się o jakości produktów. Sprawdź kiedy i gdzie odbywają się targi odzieży i tekstyliów w Chinach w 2019 roku.

targi odzieży i tekstyliów w Chinach

Przygotowaliśmy listę targów z branży mody na rok 2019. W celu wyszukania targów, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu targowego. Wybierając się na targi odzieży i tekstyliów w Chinach, warto również zwrócić uwagę na targi w Kantonie. Trzecia faza targów kantońskich poświęcona jest właśnie branży modowej.

Szkolenie: Import z Chin

Targi odzieży i tekstyliów w Chinach w 2019 roku

  • China Wedding Expo

Termin i miejsce: 9-11.01.2019 r., National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona targów: http://www.chinaweddingexpo.com.cn/

Targi poświęcone branży ślubnej, odbywające się co roku i przyjmujące ponad 150 tysięcy odwiedzających. Zakres wystawy jest bardzo szeroki, od sukni ślubnych po profesjonalny sprzęt do fotografii i filmowania oraz wiele więcej.

  • SPINEXPO SHANGHAI

Termin i miejsce: 5-7.03.2019 r., Shanghai World Expo Exhibition and Convention Center, Szanghaj

Oficjalna strona targów: http://www.spinexpo.com/shanghai/

Targi przedstawiające nowości w różnego rodzaju materiałach, jak również innowacje w zakresie maszynerii do tego przeznaczonej, takich jak przędzarki i inne. Impreza pokazuje sezonowe trendy w modzie, najpopularniejsze kolory i wzory. 

  • China International Brand Underwear Fair

Termin i miejsce: 19-21.04.2019 r., Shenzhen Convention & Exhibition Center, Shenzhen

Oficjalna strona targów: http://www.siuf.com/en/

Odbywające się rokrocznie targi dotyczące międzynarodowych marek bielizny oraz jej produkcji. Impreza zapewnia idealne warunki do zawierania kontraktów oraz spółek i dąży do rozwoju branży.

  • Jinjiang Footwear & Sports Industry International Exposition

Termin i miejsce: 19-22.04.2019 r., Quanzhou

Oficjalna strona: https://www.cn-jif.com/

Coroczne targi przedstawiające produkty obuwnicze, materiały dla nich przeznaczone, sprzęt sportowy i maszynerię obuwniczą. Impreza utrzymuje się w 10 największych w swojej branży.

  • SLGZ Shoes & Leather – Guangzhou 

Termin i miejsce: 28-31.05.2019 r., China Import & Export Fair (Canton Fair Complex), Kanton

Oficjalna strona: https://www.shoesleather-guangzhou.com/

Są to najbardziej wpływowe i największe targi obuwnicze. Głównym ich celem jest zaprezentowanie nowości w sferze obuwia skórzanego, maszynerii i materiałów oraz sprzętu odpowiadającego tej branży.

  • Expo Life style

Termin i miejsce: 20-23.06.2019 r., National Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: http://www.expolifestyle.com/

Są to stosunkowo nowe, międzynarodowe targi, przedstawiające szeroki zakres luksusowych produktów. Ta wszechstronna impreza obejmuje modę i tekstylia, biżuterię, motoryzację i inne sfery życia.

  • China International Fashion Brand Fair

Termin i miejsce: 4-6.07.2019 r., Shenzhen Convention & Exhibition Center, Shenzhen

Oficjalna strona: http://www.fashionszshow.com/

Odbywające się rokrocznie międzynarodowe targi mody, które gromadzą ponad 100 tysięcy odwiedzających. Wystawiane są najbardziej znane marki tej branży wraz z najnowszymi produktami.

  • China International Sewing & Clothing Equipment Fair

Termin i miejsce: 23-25.08.2019 r., Wenzhou International Convention & Exhibition Center, Wenzhou

Oficjalna strona: http://www.wzsew.com/visit_notice.htm

Targi te wystawiają maszynerię do szycia, sprzęt do haftowania, maszyny do cięcia materiałów, akcesoriów i wiele więcej.

  •  ACLE All China Leather Exhibition

Termin i miejsce: 3-5.09.2019 r., Shanghai New International Expo Center (SNIEC), Szanghaj

Oficjalna strona: https://www.aclechina.com/en-us/

Targi organizowane przez China Leather Industry Association. Wystawiające różne produkty skórzane. Międzynarodowa impreza, która pozwala zapoznać się z wystawcami i nawiązać z nimi współpracę.

Szkolenie: Import z Chin