Targi Light + Building we Frankfurcie

Prezentacja najnowszych wynalazków, miejsce spotkań osób związanych z różnymi dziedzinami przemysłu, a także forum biznesowe. Tymi słowami można opisać nadchodzące targi Light + Building mające miejsce od 27 września do 2 października 2020 roku we Frankfurcie. Tam właśnie będą ustanawiane najnowsze trendy w branży oświetleniowej i budowlanej.

targi Light + Building

Targi Light + Building

Co 2 lata na targach Light + Building wystawcy z branży przemysłowej prezentują najnowsze produkty z dziedziny oświetlenia, elektryki, jak również automatyki domowej oraz budynkowej. Jest to jedna z najważniejszych wystaw przemysłowych w skali światowej w branży oświetleniowej i budowlanej, prezentująca inteligentne rozwiązania, technologie nastawione na przyszłość oraz obecne trendy w projektowaniu.

Głównymi motywami targów w bieżącym roku będą „łączenie”, „wytyczanie nowej drogi” oraz „fascynowanie”. Nadrzędnym elementem łączącym wszystkie trzy tematy będzie wszechobecna dynamiczna digitalizacja.

Szkolenie: Import z Chin

Wystawcy z Chin na targach we Frankfurcie

Udział w targach daje możliwość spotkania architektów, planistów, inżynierów elektryków oraz handlowców z całego świata. W roku 2018 z 2714 wystawców 70% przyjechało na targi z zagranicy, natomiast jeśli chodzi o odwiedzających było to 52% z 220 tysięcy osób.

Wśród tak wielu wystawców znajdą się również firmy i produkty chińskie, których zapisanych na targi jest w tym roku prawie 400. Wydarzenie we Frankfurcie daje szansę poznać potencjalnego partnera biznesowego bez konieczności kosztownego wyjazdu do Chin. Imponująca liczba chińskich wystawców z pewnością może dać bardzo szerokie spojrzenie na stan i możliwości chińskiego rynku w tej branży oraz innowacyjne chińskie technologie. Opcja wyjazdu do Frankfurtu powinna przemówić szczególnie do przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają współpracę z chińskimi partnerami lub rozważają podjęcie takiego przedsięwzięcia. Wyjazd do Niemiec na targi Light + Building jest znacznie tańszy i mniej problematyczny niż podróż do Chin, jednak efekt może okazać się równie dobry.

Informacje praktyczne – miejsce wydarzenia i bilety

Termin: 27.09.-02.10.2020

UWAGA. Wiosenny termin targów został przełożony z powodu epidemii koronawirusa. Targi w 2020 roku wyjątkowo odbędą się jesienią.

Lokalizacja: Centrum Kongresowe Messe Frankfurt, Ludwig-Erhard-Anlage 1, 60327 Frankfurt am Main, Niemcy

Bilet umożliwiający udział w wydarzeniu należy zakupić z wyprzedzeniem przez oficjalną stronę internetową. Cena biletu umożliwiającego wstęp na jeden dzień to 19 Euro, natomiast bilet ważny przez cały okres trwania wydarzenia to 37 Euro.

Interaktywny plan tegorocznych hal wystawowych jest dostępny na stronie internetowej targów.

Źródło zdjęć: light-building.messefrankfurt.com

Import z Chin w 2021

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1