Chińskie Targi – Interior Made in China w Kielcach

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Interior Made in China. Odbędą się w Targach Kielce w dniach 13–15 września 2013 r.
Zapraszamy również do spotkania. Będzie możliwość uzyskania porad i wyjaśnienia wątpliwych kwestii związanych z importem z Chin.

Interior Made in China

Na targach swoją ofertę zaprezentują chińscy producenci narzędzi, urządzeń elektrycznych, oświetlenia, armatury i wyposażenia łazienek, a także artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz. Targi mają charakter kontraktacyjny. Służą nawiązaniu kontaktów handlowych pomiędzy firmami chińskimi i polskimi. Będzie to z pewnością znakomita okazja do poznania potencjału i możliwości rynku chińskiego. Ponadto z drugiej strony – do przedstawienia walorów inwestycyjnych Polski chińskim wystawcom.

Firmom polskim, które odwiedzą Targi INTERIOR MADE IN CHINA, Targi Kielce zapewniają pomoc w umówieniu spotkania z firmami chińskimi obecnymi na targach i pomoc tłumacza w tym zakresie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów INTERIOR MADE IN CHINA! Przed zdecydowaniem się na import z Chin poleca się odwiedzenie targów.

Więcej informacji: www.interiorchina.targikielce.pl
Szkolenie: Import z Chin