Targi Interior Made in China w Kielcach

Między 13 a 15 września w Kielcach odbyły się po raz kolejny targi Interior – Made in China. Wzięło w nich udział kilkadziesiąt firm chińskich, oferujących różne produkty wyposażenia wnętrz, artykuły gospodarstwa domowego i urządzenia elektryczne. Podmioty chińskie zaprezentowały ciekawą i zróżnicowaną ofertę w rozsądnych cenach. Targi były dobrą okazją do nawiązania kontaktu z przedstawicielami chińskich sfer biznesowych.

Targi Interior Made in China w Kielcach

Targi Interior Made in China w Kielcach

Współorganizatorami Targów były China Chamber of Commerce of Metal Minerals & Chemicals Importers & Exporters oraz Heliview International Exhibition. Za wsparcie branżowe odpowiedzialne były między innymi Ambasada ChRL w Polsce i władze Yuyao, miasta partnerskiego Kielc w Chinach. Uroczystego otwarcia targów dokonał wiceprezydent Kielc, Czesław Gruszewski. Równolegle odbywające się targi Dom, Ogród i Ty 2013 sprawiły, że w dwóch halach wystawowych było gęsto od zwiedzających.

Szkolenie: Import z Chin

Odwiedzający, poza zapoznaniem się z ofertą strony chińskiej, mogli także wysłuchać prelekcji na temat importu z Chin, zorganizowanych m.in. przez ChińskiRaport.pl. Przedstawiciele chińskich firm wykazywali zainteresowanie nie tylko sprzedaniem swoich produktów, lecz także inwestowaniem w Polsce. Mamy nadzieję, że Targi Interior Made in China zapiszą się na stale na targowej mapie Polski. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku przyciągną jeszcze więcej wystawców.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2