6. EDYCJA TARGÓW CHINA HOMELIFE SHOW

China Homelife Show 2017 – wyłącznie negatywny odbiór chińskich produktów to już przeszłość. Obecnie mamy prawdziwy szał na ich sprowadzanie przez Internet. Dodatkowo coraz więcej naszych rodaków jeździ np. do Pekinu lub Szanghaju w celach czysto handlowych. Okazuje się jednak, że nie trzeba wydawać fortuny na azjatyckie podróże lub spędzać niezliczonych godzin w sieci. Najlepsze chińskie produkty obejrzymy na podwarszawskich targach China Homelife Show.

China Homelife

Homelife Show 2017

Będzie to już VI edycja największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów chińskich producentów. Od 6 do 8 czerwca 2017 roku Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie będzie świadkiem zawarcia wielu korzystnych umów i przepływu bardzo różnych towarów. China Homelife Show, targi branży odzieżowej i szeroko rozumianego wyposażenia dla domu, połączone są kolejny raz z China Machinex – targami maszyn.

To ogromna szansa dla polskich przedsiębiorców na nawiązanie kontaktów z chińskimi firmami i znalezienie odpowiedniego partnera z Państwa Środka.

Organizatorzy targów oferują bezpłatną usługę match makingu. Dzięki niej chińscy dostawcy i polskie firmy są ze sobą kojarzeni przede wszystkim na postawie zapotrzebowania na konkretne produkty. Kupujący i wystawcy mogą skontaktować się ze sobą wcześniej, przeprowadzić wstępne rozmowy handlowe, aby później spotkać się osobiście na targach w Nadarzynie.

Na imprezie pojawi się ponad 1200 najlepszych producentów z Chin. Są oni dokładnie sprawdzani przez organizatora. Wszyscy muszą się legitymować międzynarodowymi certyfikatami jakości. Chińscy producenci będą mieli do zaoferowania zawrotną liczbę około 60 000 produktów. Przedsiębiorcy z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, których na targi przybędzie wg szacunków około 10 tys., będą mieli więc w czym wybierać.

Liczba produktów na targach mogłaby oznaczać, że Chińczycy nadal stawiają na ilość, a nie na jakość. Ale tak nie jest. Obecnie chińskie towary nie tylko podlegają ścisłym kontrolom rządowym, ale przede wszystkim sami producenci zrozumieli, że aby podbić świat, potrzeba czegoś więcej niż tylko niskich cen. Dlatego jakość ich produktów jest zgodna z najwyższymi światowymi standardami, podobnie jak największe chińskie metropolie bez problemu konkurują z takimi miastami jak Nowy Jork czy Chicago. China Homelife Show to jednak nie tylko targi, ale również wiele wydarzeń towarzyszących, takich jak panele dyskusyjne i warsztaty związane z prowadzeniem biznesu z Chińczykami. Organizatorzy zapraszają na nie doświadczonych i kompetentnych prelegentów – ekspertów w dziedzinie Dalekiego Wschodu.

Szkolenie: Import z Chin

Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy polskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z producentami z Chin do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w dniach 6-8 czerwca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Aby zarezerwować miejsce na targach, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 5