Hannover Messe 2024

Hannover Messe, znane również jako Hanowerskie Targi Przemysłowe, reprezentuje jedno z największych międzynarodowych wydarzeń skupionych na promowaniu rozwoju przemysłu. Wydarzenie to pierwszy raz zostało zorganizowane już w roku 1947 na mocy porozumienia brytyjskiego rządu w celu pobudzenia rozwoju gospodarczego powojennych Niemiec. Kiedy odbywa się Hannover Messe 2024?

Hannover Messe 2024

Hannover Messe 2024 – jaki będzie partner?

Co roku Hannover Messe tradycyjnie wybiera państwo partnerskie. W poprzedniej edycji tę funkcję pełniła Indonezja, która miała okazję zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne, perspektywy inwestycyjne, innowacyjne strategie rozwoju oraz projekty badawcze. W 2024 r. partnerem Hannover Messe będzie Norwegia.

Gdzie i kiedy odbywają się targi Hannover Messe?

Wydarzenie to co roku odbywa się w mieście Hanowerze w Dolnej Saksonii w północno-zachodnich Niemczech.

Centrum wystawiennicze znajduje się w Messegelände.

Edycja targów Hannover Messe zaplanowana na rok 2024 odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia.

Bezpłatna konsultacja

Dlaczego warto wziąć udział w Hannover Messe?

Wydarzenie to stanowi znakomitą szansę na ustanowienie międzynarodowych połączeń, rozwijanie relacji biznesowych oraz propagowanie oferty przedsiębiorstw z obszaru nowoczesnych technologii. Ponadto, targi gromadzą przodujących pionierów z różnorodnych dziedzin.

Podczas tej imprezy wystawcy prezentują nowatorskie produkty obejmujące cały przemysłowy łańcuch wartości. Te wiodące na arenie międzynarodowej targi technologii przemysłowych skupiają się na podkreślaniu innowacyjności oraz przełomowych rozwiązań w kluczowych sektorach, takich jak automatyzacja przemysłowa i technologie informatyczne, energetyka i dziedziny związane z ochroną środowiska, dostawy przemysłowe, inżynieria produkcji i usługi, a także badania i rozwój.

Hannover Messe 2024 wydarzenia

Statystyki odwiedzających

Zwykle w targach uczestniczy więcej niż 4000 wystawców, a liczba gości i zwiedzających przewyższa 130 000.

Chińscy wystawcy na targach Hannover Messe 2024

Co istotne, wiele chińskich producentów również uczestniczy w tych targach, prezentując swoje stoiska i produkty. Dzięki temu jest możliwość zapoznania się z ich ofertą oraz nawiązania współpracy, wszystko to bez konieczności podróży do Chin. Liczba wystawców stale wzrasta i zdobywa popularność, co sprawia, że wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do budowania międzynarodowych relacji biznesowych.

Hannover Messe 2024 w niemczech

Rejestracja na targi Hannover Messe 2024

Rejestracja na targi wymaga zakupu biletu na oficjalnej stronie internetowej. Uprawnia on do wstępu na tereny wystawowe w wybranym dniu zwiedzania oraz do korzystania z cyfrowych usług dla zwiedzających na stronie internetowej HANNOVER MESSE. Dostępne są dwa rodzaje biletów:

  • bilet jednodniowy (35 euro)
  • bilet obejmujący całe wydarzenie (90 euro).
Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1