Targi Christmasworld

Okres świąteczny dopiero co się zakończył. Wiele ludzi nie myśli nawet o tym czy na nadchodzące święta Bożego Narodzenia przystroić dom w tradycyjny sposób czy może sięgnąć po minimalistyczne dekoracje. Jednak dla polskich przedsiębiorców pragnących sprowadzać produkty z Chin jest to idealny moment na rozpoczęcie noworocznych planów biznesowych. Targi Christmasworld, czyli międzynarodowe targi sezonowych i świątecznych dekoracji polecamy przede wszystkim dla importerów. Pomimo, iż impreza odbywa się w Niemczech, przyjeżdża na nią wielu wystawców z Państwa Środka, by móc zaprezentować swój asortyment dla europejskich konsumentów i kontrahentów. Jest to więc dobra możliwość do odnalezienia odpowiednich eksporterów i nawiązania korzystnej dla nas współpracy na rozpoczynający się nowy sezon.

targi Christmasworld

Targi Christmasworld we Frankfurcie

Data wydarzenia: 25-29.01.2019

Miejsce wydarzenia: Messe Frankfurt, Frankfurt nad Menem, Niemcy

Oficjalna strona internetowa: christmasworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

targi Christmasworld

Targi B2B goszczą corocznie ponad 1000 wystawców. Przedstawiają zarówno dla klientów detalicznych, jak i hurtowników bogate zestawy dekoracji świątecznych z różnych kategorii. Zostaną zaprezentowane między innymi artykuły florystyczne, świeczki i aromaty, opakowania prezentowe, pasmanteria, jak również inne artykuły dekoracyjne.

Jeśli interesuje Cię import ozdób świątecznych z Chin, sprawdź także wysokość stawek celnych na tego typu produkty.

Import z Chin w 2021

Jak zarejestrować swój udział w targach Christmasworld

Na stronie internetowej dostępna jest opcja zakupu biletu wstępu na wydarzenie. Można wybrać wersję papierową lub elektroniczną bądź też zakupić voucher dla wybranej osoby. Oferowanych jest 6 różnych rodzajów biletu (dzienne lub sezonowe). Ceny pojedynczego biletu na targi Christmasworld 2019 rozpoczynają się od 25 euro.

targi Christmasworld

Dojazd na targi Christmasworld

Targi w centrum Europy dają dla polskich importerów spore ułatwienie. Nie trzeba bowiem wybierać się w daleką podróż aż do Chin, by móc zapoznać się z chińskimi wystawcami. Można łatwo wsiąść do pociągu i po paru godzinach jazdy być już na miejscu. Główna stacja kolejowa we Frankfurcie znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Messe Frankfurt, tak więc dalszą drogę można łatwo przybyć na piechotę. We Frankfurcie znajduje się również lotnisko, z którego kursuje kilka linii pociągu podmiejskiego. Aż 4 z nich to połączenia bezpośrednie do miejsca, w którym odbywa się wydarzenie. Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu znajdziecie na stronie internetowej targów.

Chińscy wystawcy na Christmasworld 2019

Na tegoroczną imprezę z Chin przyjedzie ponad 370 różnych wystawców. Prezentować będą na targach produkty z każdej dziedziny. Jest to dobra okazja do zapoznania się z ofertą chińskich eksporterów artykułów świątecznych bez konieczności odbywania bardziej kosztownego wyjazdu do Chin. Pełną listę chińskich wystawców na Christmasworld 2019 możecie sprawdzić tutaj.

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 6