Targi CE China 2019

Urządzenia elektroniczne obecnie wydają się niezastępowalne, a z każdym dniem na rynek wchodzą nowe produkty, oferujące coraz to lepsze rozwiązania. Chcąc nadążać za trendami, najefektywniej jest uczestniczyć w targach branżowych, gdzie na własne oczy możemy zaznajomić się z innowacyjnymi produktami. Jednym z takich są targi CE China. Targi te skupiają się wokół elektroniki konsumpcyjnej oraz AGD. Co więcej, są wyjątkowo atrakcyjne dla detalistów chcących wprowadzić innowatorskie towary na rynek.

Targi CE China 2019

Atuty targów CE China

  • Wydarzenie to wzoruje się na modelu berlińskich targów IFA, największych i najstarszych na świecie targów urządzeń elektronicznych. Obydwie imprezy organizowane są przez Messe Berlin GmbH, przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem w branży.
  • Targi CE China (Consumer Electronics China) mają wymiar międzynarodowy – w 2018 roku przyciągnęły ponad 10 tys. uczestników z ponad 26 krajów.
  • W tym roku podczas imprezy odbędzie się międzynarodowy zjazd CE Summit pod hasłem „Połączone innowacje dla inteligentnego rozwoju”. Dyskutowane będą takie technologie jak sieć 5G, Internet rzeczy, wirtualna oraz rozszerzona rzeczywistość i sztuczna inteligencja.
  • Co więcej, międzynarodowe marki przedstawią swoje najnowsze sukcesy i podzielą się doświadczeniem. Po raz pierwszy dostępny będzie Niemiecki Pawilon otwarty z ramienia Ministerstwa Gospodarki.
  • Targi współpracują z kluczowymi detalistami jak Alibaba, Suning i Tmall, oferując rozwiniętą platformę networkingową. Wydarzenie jest wpierane przez potężne marki oraz cieszy się dobrą prasą.
Targi CE China
Źródło: en.cechina-ifa.com/products/index?id=2&cid=21

Targi CE China – wystawcy

Podczas ostatniej edycji na 15 tys. m2 swoje produkty prezentowało ponad 140 wystawców. W 2019 roku w ofercie będą znajdowały się takie produkty jak telewizory, nagrywarki, sprzęt audio i HI-FI, kamery, telefony, laptopy, oprogramowanie i wiele innych. Będą to urządzenia elektroniczne używane codziennie na całym świecie.

Wstępna lista wystawców znajduje się pod tym linkiem.

Targi CE China
Źródło: en.cechina-ifa.com/products?cid=21

Lokalizacja i termin targów CE China 2019

Termin: 19-21.09.2019

Lokalizacja: Guangzhou Poly World Trade Center Expo (PWTC), 1000 Xingang East Road, Haizhu, Kanton, Chiny

Strona internetowa targów CE: en.cechina-ifa.com

Szkolenie: Import z Chin

Jak się dostać na targi CE?

Do PWTC można dojechać taksówką lub metrem. Podróż taksówką z lotniska trwa niecałą godzinę i kosztuje w przybliżeniu 150 RMB. Natomiast poruszając się metrem, należy wysiąść na stacji Pazhou (linia nr 8). Wybierając się z lotniska prosto na miejsce targów, należy wsiąść w metro z terminala nr 1 lub 2 (linia nr 3) i przesiąść się na linię nr 8 na stacji Kecun w kierunku Wanshengwei. Podróż trwa około jedną godzinę.

Rejestracja na targi CE China

Na wydarzenie można się zarejestrować tutaj. Okazanie na miejscu listu potwierdzającego rejestrację uczestnika uprawnia do bezpłatnego wejścia na targi.

Należy dopilnować, aby mieć paszport ważny co najmniej 6 miesięcy ponad termin wizyty. Tylko to umożliwi dostanie zaproszenia na targi, ułatwiającego aplikację o wizę.

Targi CE China
Źródło: en.cechina-ifa.com/products?cid=21

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie dotyczących targów odbywających się w Chinach oraz w Hongkongu.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1