Targi branży beauty w Chinach

Od pewnego czasu azjatycka pielęgnacja podbija zachodnie rynki i serca kobiet, dążących do nieskazitelnej, promienistej cery jak ta, którą mogą poszczycić się koleżanki z Dalekiego Wschodu. Nic więc dziwnego, że na sklepowych półkach pojawiają się coraz nowsze kosmetyki z tamtych regionów świata, w tym z Chin, które przodują w organizowaniu targów kosmetycznych na światową skalę. Targi branży beauty w Chinach to doskonała okazja do zaznajomienia się z ofertą różnych przedsiębiorców i do nawiązania nowych kontaktów. Poniżej znajduje się lista największych i najważniejszych targów, jakie odbędą się w 2019 roku.

targi branży beauty w Chinach

Targi branży beauty w Chinach

CIDBE

Termin i miejsce:  26 – 27 lutego 2019, China National Convention Center, Pekin

Oficjalna strona: http://www.cidbe.com/index.php?lang=en

Jest to jedno z największych wydarzeń branży beauty. Na targach pojawiają się wystawcy z całego świata prezentujący swoje produkty i usługi. Jest to obowiązkowa impreza dla przedsiębiorców zainteresowanych przemysłem kosmetycznym.

Personal Care and Homecare Ingredients

Termin i miejsce: 26 – 28 lutego 2019, Guangzhou Poly World Trade Center, Kanton

Oficjalna strona: http://www.pchi-china.com/en/

Targi, na których światowy wystawcy dbają nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale także o piękno wewnętrzne, oferując szereg naturalnych kosmetyków oraz akcesoriów codziennego użytku. Idealna okazja do zdobycia nowej wiedzy na temat naturalnej pielęgnacji.

SIBHCE

Termin i miejsce: 29 – 31 marca 2019, Shanghai Everbright Convention & Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: https://expopromoter.com/events/175004/

Wydarzenie obejmujące swoim zakresem produkty do pielęgnacji skóry, a także targi fryzjerskie. Można na nich zapoznać się z aktualną ofertą wystawców oraz nawiązać owocne współprace z przedsiębiorcami z całego świata.

Import z Chin w 2021

MakeUp

Termin i miejsce: 10 – 11 kwietnia 2019, Shanghai Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: https://makeup-in-shanghai.com/shanghai-en/

Targi makijażowe odbywające się po raz pierwszy, będzie to ogromne wydarzenie zrzeszające wystawców z całego świata. Impreza z pewnością warta uwagi, gdy chce się z sukcesem włączyć do swojej oferty azjatyckie nowinki makijażowe.

CBE 2019

Termin i miejsce: 20 – 22 maja 2019, Shanghai New International Expo Center, Szanghaj

Oficjalna strona: https://www.chinabeautyexpo.com/en/homepage.html

China Beauty Expo w Szanghaju to impreza zrzeszająca przeróżnych wystawców z każdego segmentu przemysłu kosmetycznego. Znajdziemy tam kosmetyki do pielęgnacji, produkty kolorowe, a także pojawią się kosmetolodzy oraz profesjonaliści medycyny estetycznej.

China International Sauna & Spa & Pool Fair

Termin i miejsce: 9 – 11 maja 2019, China Import & Export Fair Complex, Kanton

Oficjalna strona: http://www.poolspabathchina.com/index.php?lang=en

Targi zrzeszające prawie 1000 wystawców, oferujących produkty i usługi przeznaczone szczególnie dla salonów piękności, spa, czy ośrodków rekreacyjnych.

HNC Expo 2019 

Termin i miejsce: 19 – 21 czerwca 2019, National Exhibition and Convention Center, Szanghaj

Oficjalna strona: http://www.hncexpo.com/en/ 

Profesjonalne targi z zakresu medycyny, medycyny estetycznej, kosmetologii i tradycyjnej medycyny chińskiej, ale też z zakresu branży beauty oferujące sporą liczbę wystawców naturalnych produktów do pielęgnacji.

Belt & Road

Termin i miejsce: 28 – 30 czerwca 2019, Shanghai Exhibition Center, Szanghaj

Oficjalna strona: http://www.brbexpo.com/

Ogromne targi obejmujące swoim zakresem wystawców z przeróżnych dziedzin, m.in. branży beauty, prezentujący swoje produkty i usługi.

China International Hair Fair

Termin i miejsce: 26 – 28 sierpnia 2019, Poly World Trade Center Exhibition Hall, Kanton

Oficjalna strona: http://www.internationalhairfair.com/

Ogromne targi z zakresu branży fryzjerskiej odbywające się na 22,000 m2. Na miejscu czekać będzie ponad 1000 wystawców i profesjonalistów każdej specjalności związanej z przemysłem fryzjerskim. Warto pojawić się na tej imprezie, aby wziąć udział w ciekawych zajęciach oraz konferencjach.

Import produktów branży beauty z Chin

Przed wyjazdem na targi branży beauty w Chinach, zapoznaj się także z regionami produkcyjnymi kosmetyków oraz stawkami celnymi na tego typu wyroby. Informacje te znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule. Ponadto, pamiętaj o wymogach związanych z importem kosmetyków z Chin, które opisaliśmy tutaj.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0